film na prawde fajny , juz sie balam ze nie beda razem na koncu. A głowny bohater po prostu piekny , brak slow zeby opisac jego urode. A tym ktorzy mowia ze jest tragiczny , chyba potrzebne sa okulary. Mowia ze o gustach sie nie dyskutuje , ale nie wyobrazam sobie zeby sie komus nie podobal . polecam film :)
W filmie "Pożyczony narzeczony" kilka razy, szczególnie w ujęciach gdy stał twarzą prosto do kamery, przypominał mi taką bardziej opaloną, mniej wyżelowaną wersję Cristiano Ronaldo. Ekhm;/ Moim zdaniem aktor źle dobrany do tej roli, powinni wybrać kogoś mniej 'lalusiowatego', gdyż cała ta jego stylizacja była za słodka...
więcejCiarki mnie przechodziły podczas oglądania tego filmu . Uważam ,że to świetny aktor. Oczywiście jest przystojny , ale nie koniecznie ma się podobać każdej kobiecie.Myślę ,że został obsadzony w tej roli ponieważ jest wysokim, dobrze zbudowanym , brunetem co kojarzy się z ideałem wielu kobiet, ale nie ma tego czegoś co...
więcejmasakra !!! jak mogli go obsadzic w roli faceta, którego w książce opisują jako ideał każdej kobiety;/ on w zwiastunie wyglada jak ćwok i jakas kompletna sierota...z twarzy jest po prostu tragiczny... moze nie na zdjeciu głownym, ale w zwiastunie to dramat ;/ juz wiem, że film mnie zawiedzie i to bardzo ;/