Colin Egglesfield 

Colin Joseph Egglesfield

6,8
919 ocen gry aktorskiej
Colin Egglesfield
Jest synem Williama i Mary Egglesfieldów. Ma dwójkę rodzeństwa. Dzieciństwo spędził w okolicach  Metro Detroit w Michigan. Gdy miał 10 lat przeprowadził się do Crete w Illinois. Ostatecznie dorastał w Nowy Jorku.
Ukończył szkołę średnią Marian Catholic High School w Chicago Heights, potem rozpoczął naukę na Uniwersytecie Stanu Iowa. Po roku przerwał edukację i wyjechał do Europy. Pracował jako model dla Versace, Calvina Kleina i Armaniego.
Na ekranie zadebiutował w 2000 roku w serialu "Ulica". Na ekranie kinowym po raz pierwszy pojawił się w 2003 roku obok Samuela L. Jacksona i Colina Farrella w kryminalnym filmie sensacyjnym "S.W.A.T. Jednostka Specjalna". Gościnnie wystąpił w popularnym serialu "Prawo i bezprawie", "Kochane kłopoty", "Czarodziejki" i "Bez skazy". Miał też bardzo małą, 7 sekundową rolę w filmie "Facet z ogłoszenia", oprócz wielu innych mniejszych projektów filmowych. W 2006 r. wziął udział w Cackalacky Film Festival w Charlotte, gdzie jego film, "Zapomniany lot", otrzymał nagrodę za najlepszy amerykański film fabularny. W 2011 roku zagrał w filmie "Pożyczony narzeczony" razem z Kate Hudson.
Prowadzi własną firmę odzieżową Shout Out Clothing!
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 9 lutego 1973

miejsce urodzenia: Dearborn, Michigan, USA

wzrost: 183 cm

Ma starszą siostrę Kerry i młodszego brata Seana.
Ma własną firmę odzieżową "Shout Out Clothing!" w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Ukończył biologię i szkołę przedmedyczną na University of Iowa w Iowa City (Iowa, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych