Colin FarrellI

Colin James Farrell

8,0
63 773 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Colin Farrell

ogladajac fotki na zagraiczniej stronce jego natknelam sie na fotki gdzie mial zlamana reke w gipsie i noge:/ one byly chyba cos z listopda 2004 al;e 100% nie jestem pewna ,wiecie cos moze blizej co mu sie stalo? na planie cos sobie zrobil czy jakis wypadek?

malaMi

Heh, tak, miał wypadek:) Na planie "Aleksandra", a tak właściwie to poza nim - podczas jednej z suto zakrapianych imprez. Zleciał ze schodów, wylądował w szpitalu i natychmiast z niego wyszedł, bo do końca zdjęć zostały trzy dni, a przeciągnięcie zdjęć byłoby cholernie drogie. Wyszedł ze szpitala ze zdejmowanym gipsem i twardo grał dalej - a sceny były ciężkie. Podobno powtarzano trzy razy scenę, w której Colin spada z konia, ale nie powiedział ani słowa. Porównywano go wtedy z humorem do Aleksandra, że wczuwa się w rolę:)

Nan_3

Dzieki za szybka odpowiedz:) to Colin musial sie do tego nauczyc jezdzic konno by zagarac w filmie?nono zdolny chlopczyk:Da tak wracajac do tematu w takim razie wspolczuje mu ze musial wytrwac do konca zdjec ze zlamana noga i reka:/

malaMi

Z tego, co mi wiadomo z zagranicznych źródeł, Colin konno umiał jeździć już dużo wcześniej - jazda konna, boks, strzelanie - ma to w małym palcu. Widać to np. w American Outlaws (Bandyci) czy też w Rekrucie. Tylko nie jestem pewna co do miecza... Ciekawostką jest również, że w większości scen w Aleksandrze Colin nie zgadzał się na kaskadera.

Nan_3

a powiedz mi jeszcze Twoim zdaniem warto obejrzec Rekruta? ogladalam Swat i opis Rekruta i wydaje mi sie ze to b.podobne filmy do siebie

malaMi

Rekrut... No cóż, moim zdaniem film jest świetny:) I w gruncie rzeczy filmy chyba nie bardzo są podobne - co prawda SWATa nie oglądałam (jeszcze...), ale czytałam opisy i recenzje. Rekrut to historia faceta wplątanego w szpiegostwo, gdzie do końca nie wiadomo, co tak naprawdę jest czarne a co białe i pod koniec dostrzegasz, że w sumie szary jest szalenie elastycznym kolorem:) CIA, dziewczyna, szpieg, komputery - oto, na czym koncentruje się film. Al Pacino jest świetnym werbownikiem, a według mnie to również jedna z najlepszych dotychczasowych ról Colina. Czyli całkowicie subiektywnie mówiąc - warto obejrzeć...

malaMi

'Rekrut' - przyjemny, niezobowiązujacy do myślenia film na wieczór. Może zbyt wydumany, ale w końcu to kino rozrywkowe. Pacino też jest plusem, choć gra jakby nie na swoje możliwości i w sposobie wysławiania się przypomina kreację z 'Adwokata diabła'.

The_Perfect_Drug

Colinek wypił za dużo i spadł ze schodów.... :):) niegrzeczny chłopiec z niego hehehee ..... nie na serio. Czytałam z nim wywiad i się szczerze do tego przyznał.
Rekrut i SWAT to dwa bardzo dobre filmy, jednak jego najlepszymi nadal pozostaje Telefon i Alexander. Dwie świetne kreacje.
Według mnie Colin to najlepszy aktor młodego pokolenia.

trixy1987

Bo nie widziałaś "A Home At The End Of The World". B.O.S.K.I.
Najlepszy film, jaki w Colinem widziałam, a widziałam praktycznie wszystkie (może poza "David Copperfield", w którym gra mleczarza;-).
Szczerze. Colin jest w nim tak słodki, że naprawdę mogłabym oglądać ten film na okrągło.=) Dla kontrasu proponowałabym "Intermission", gdzie ciągle klną z irlandzkim akcentem, a Colin gra tam, no cóż...recydywistę.

randomalna

Niestety on na ekranie pojawia się w mgnieniu oka. Nie masz czego żalować ,bo ja oglądałem ten film , patrzyłem , czekałem i ....go nie widziałem.

randomalna

Taaa... to bardzo dobry aktor... jak gra negatywna postac to Go szczerze nie lubie ;) Swietnie zagral tego popapranca w Intermission ;) A do tego ten irlandzki akcent... Mmmm... moglabym sluchac w nieskonczonosc tego fokania :D

malaMi

wart warto rekrut jest czadowy..boski film i wciaga!!

malaMi

ja zaś natknełem się na tę fote... i jakoś o mało nie upadłem z fotela...atak biologiczny czy jak ?

http://www.worth1000.com/entries/126500/126574RxAW_w.jpg [www.worth1000.com/entri ...]

ElvisNysa

Kiedy to oczywisty i w dodatku nie badzo udany fotomontaż

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones