Conan O'Brien

Conan Christopher O'Brien

7,5
181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Conan O'Brien

Najbardziej zabawny facet jakiego miałam okazję oglądać. Late Night with Conan O'Brien to najlepszy program telewizyjny jaki kiedykolwiek powstał. O'Brien jest nie tylko następcą Jaya Leno, ale i przewyższa go poczuciem humoru, talentem i zdolnościami improwizacji.
Pozdrawiam :)

dnp

hm... "zabawny" to mi sie kojarzy np. z Carreyem z Ace Ventury, a Conan to super gosc z dystansem do siebie i ogromnym wyczuciem w prowadzeniu rozmow z zapraszanymi goscmi, chyba Wojewodzki sie na nim troche wzoruje,

PS. ech dobrze ze istnieje cos takiego jak siec p2p, bo od jakiegos czasu jestem pozbawiony kanalu NBC z jednym z moich ulubionych programow :)

pozdrawiam rowniez :)

dnp

Zgadzam się, Conan jest wg mnie najlepszym z prowadzących talk show w Ameryce. Wystarczy, że wyskoczy zza kamery z dzikim odgłosem i doprowadza mnie do "śmiesznych łez". On znajduje się wśród moich ulubionych rudzielców w showbiznesie. Jest super :)
Pozdrawiam wielbicieli Conana :)

Tender_L

Dokładnie Conan rządzi!! Sam ubolewam nad tym że od września pozmieniali coś w CNBCEurope i nie mogę oglądać "Late Night" na bierząco :( A niestety w sieci nie ma wszystkich odcinków.. chyba że macie jakieś dobre źródło torrentów albo linków do eMule'a to będę wdzięczny za cynk ;)
Pociesza mnie tylko myśl, że jak wszystko pójdzie dobrze to w te wakacje będę w Stanach, a wtedy po prostu MUSZE udać się na nagranie programu :D
Co do Wojewódzkiego natomiast... hmmm... pewne podobieństwa może i sa ale już byłbym skłonny powiedzieć że nowy program Majewskiego ma więcej wspólnego z LNWCO ;)

ChaN

Cóż to za kanał? I że ja jeszcze o tym nie słyszałam? A tak w ogóle to do dobrej zabawy powiem wam kto jest potrzebny: Conan O"Brien & Joaquin Phoenix albo Bruce Willis. Akcje gwarantowane. Polecam też Late Show With David Letterman =)

NeoSocky

Jak się Jim Carrey pojawia też dzieją cię ciekawe rzeczy :D:D

dnp

nie tylko geniusz ale ideal ;P

niestety moge to tylko powiedziec na podstawie odc, ktore sciagne przez mula, bo nie mam nbc :?
A gdyby ktos z was mial linki do torrenta bylabym bardziej niz wdzieczna :D

btw. Conan jest nieporownywalnie lepszy niz Jay, ktorego tez lubie ale David Letterman dziala mi na nerwy, moglby juz odejsc :/
Aha! Bardzo fajny jest odc. programu Larry'ego Kinga, w ktorym to Conan udziela wywiadu 8)

Mate_

mówisz - masz
http://www.mininova.org/sub/200/added
enjoy ;)

ChaN

Conan jest świetny, Jay Leno też jest oki, choć czasami wolę jego wstawki bez gości niż wywiady z gośćmi. Natomiast Letterman trochę działa mi na nerwy...

ChaN

O wielkie dzieki ChaN :D
Mam nadzieje, że mi zadziała, bo widze, że nawet ze snoopem jest ;D

btw. widział ktoś z was LN za czasów kiedy Conan prowadził program z "pomocnikiem"?
imo teraz jest ciekawiej, ale z drugiej strony widziałm tylko 1 stary odc ;)

Letterrrrrman nosi białe skarpetki i to nie do tenisówek...

;P

Mate_

Też zacząłem oglądać Conana i jego zarąbiste show, dzięki programowi VeohTV. Szybki transfer i oglądanie programów "na żywo".

A sam show jest genialny, można się popluć ze śmiechu. Zaufajcie mi, mój ekran wie, o czym mówię :)

Pzdr.

Pawlik

VeohTV? Hmm musze sprawdzic;)
A tak poza tym to podobono na stronie nbc mozna ogladac conana, ale wyswietlilo mi, ze ejstem "w zlej strefie" czy jakos tak :/
Ale Vit ze Slowacji moze hmm podejrzane...
;P

dnp

Dokładnie zgadzam się z tobą człowieku. Przebić go może jedynie Steven Colbert, który ma własny The Colbert Report na Comedy Central. Wygrał Emmy. Jest naprawdę genialny. Polecam. Jest trochę bardziej polityczny.
Ale z braku laki pozostaje mi tylko oglądać O'briena. Bo tamten tylko z netu ;/

Wkur#$a mnie natomiast jedna sprawa. Ile razy nie obejrzę przypadkiem potem Leno i Lettermana zawsze znajdzie się jakiś podobny wątek w tych programach. Podobny żart, prezentacje etc. Osatnio np. Letterman miał Toma Cruise i opowiadał o Valkirii a Leno zaprosił jakąś inną gwiazdę z tego filmu. W każdym razie podkradają sobie dowcipy, tematy. Albo może jest jakoś inaczej niech ktoś mi wytłumaczy proszę...

firstANDlast

Aha czemu uważasz go za następcę Leno? Przecież Conan siedzi w Talk-show już ponad 20 lat ;)

Dla ciekawostki jedne z lepszych nagrań :

http://pl.youtube.com/watch?v=nwZDYJp581I&feature=channel_page
http://pl.youtube.com/watch?v=YS9o_XBBGGg&feature=channel_page

użytkownik usunięty
firstANDlast

moze dlatego uwaza go za nastepce bo juz niedlugo nim bedzie - leno (dla mnie postac kultowa i po prostu niezastapiona) przechodzi w stan spoczynku (chociaz moze nie calkiem bo chodza sluchy ze jakis nowy program bedzie mial) - tak czy siak jego miejsce w tonight show zajmie wlasnie conan

jesli chodzi o ta wczesniejsza kwestie to jakos tego nie zauwazylem - tonight show i late night sa to dosyc podobne programy - oba zaczynaja sie od malego stand-upu prowadzacych, w ktorym komentuja oni najswiezsze wydarzenia i ciekawostki ze swiata showbiznesu, polityki, sportu itp wiec jest to naturalne, ze czesto nasmiewaja sie z tych samych rzeczy...to samo jesli chodzi o gosci - w hollywoodzie sporo filmow powstaje, ale nie AZ tyle - jesli jest jakis nowy dobry film, lub tez slaby ale ze znanymi aktorami ;pp to wiadomo ze beda sie oni pojawiac wszedzie gdzie sie da aby go promowac przed premierą, wiec nie ma w tym nic dziwnego ze w tym samym czasie pojawiaja sie i tu i tu
...zreszta zarzut raczej malo trafiony bo oba talkshowy sa na tym samym kanale i o roznych porach, wiec...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones