Moim zdaniem fajny chłopak z potencjałem , marnujący się w Disney'u ..
W HSM zagrał całkiem fajnie to samo w wskakuj , do tego ma fjany głos i potrafii tańczyć i ma duże możliwości fizyczne ; ) No ale niestety jak widzę to ten chłopak chyba nie ma zamiaru wziąć się za poważniejsze produkcję .. A szkoda bo mógłby by...