Cory Monteith

Cory Allan-Michael Monteith

7,5
1 519 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cory Monteith

Czy słyszeliście już o tym że Cory wylądował na odwyku? Ja osobiście jestem z niego duma jak i z
Lei że go nie zostawiła, zachowała się świetnie

PaulaGlee25

Już pisali o tym na forum Glee :(

PaulaGlee25

Nie żyje, więc zapewne odwyk nie pomógł :/

TakeItIzzy

Mógł nawet zaszkodzić. W końcu odwyk to stopniowe ograniczanie narkotyków. Mógł po wyjściu z ośrodka wziąć dawkę, która wcześniej brał bez problemów i to go zabiło. Organizm się odzwyczaił i bach..

kasinka789

Odwyk nie szkodzi.

Szkoda facerta.

arwena70

Szkodzi w tym sensie, że po wyjściu każda większa dawka prawdopodobnie jest śmiertelna.

kasinka789

podobno w wieku 19 lat miał pierwszy odwyk, zmarł mając lat 31 ~ długo walczył.

sara8100

tutaj http://www.mtv.com/news/articles/1710507/cory-monteith-dead-glee.jhtml pisze że pierwszy raz leczył się od uzależnienia w wieku 13 lat.

zagubiona3112

"the actor revealed that he had first entered a drug treatment program at the age of 19." [Aktor ujawnił, że po raz pierwszy wszedł program leczenia uzależnień w wieku 19 lat. <- tłumacz google pozdrawia]
gdzie tu widzisz 13?

PaulaGlee25

To okropne. Biedna Lea, tak bardzo go kochała.
Straszne jest żegnać kogoś tak świetnego w wieku 31 lat.

PaulaGlee25

Dobrze że próbował,ale niestety przegrał walkę z nałogiem .Strasznie mi go szkoda był świetnym aktorem i rewelacyjnie śpiewał .

Olimpia_Delacour

Naprawdę wolałabym aby jednak to nie okazało się że przedawkował, tylko coś innego.. ale niestety chyba wszyscy już sami wiedza jak jest.

PaulaGlee25

Wiesz w sumie wszystko jest możliwe jeśli chodzi o przyczynę śmierci ,i jak dla mnie to jest niezwykle przykre że młody utalentowany człowiek umiera.:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones