Courteney Cox

Courteney Bass Cox

8,3
16 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Courteney Cox
Marcia1246

Ciekaw jestem ile filmów z nią widziałeś, żeby porwać się na tak nieprzemyślane stwierdzenie.

patrykDJ2009

Kilka, a propozycje filmowe też jakoś nie specjalnie do niej lgną co świadczy samo za siebie nie wspominając już o wszystkich sezonach przyjaciół także wystarczająco się napodziwiałam jej ,,talent,, aktorski

Marcia1246

ja widziałem z jej udziałem 25 produkcji średnia 6,8. jej kreacje są niepowtarzalne, a jej największy problem to brak szczęścia do dobrych produkcji.

użytkownik usunięty
patrykDJ2009

Ja oglądałem wiele odcinków "Przyjaciół" w kolejności chaotycznej i właśnie ona jako jedyna mnie w nim nie śmieszyła.

Marcia1246

Jak dla mnie ona i Jenifer najwiecej osiągnęły z całej szóstki przyjaciół. Cox jeśli byś ogladał wszystkie jej filmy to wiedział byś że jest to aktorka wszechstronna.W "Rysopisie mordercy 2" rewelacyjnie zagrała niewidoma ofiare gwałtu. W "Listopadzie " oraz "Niebieskiej pustyni" pokazała równiez że ma talent do ról dramatycznych kobiet po przejściach w serii 'krzyku" tak właściwie to ona grała pierwsze skrzypce. W 'przyjaciołach poczatkowo brała najwiekszą gaże jako że była z całej szóstki najbardziej znana przed rozpoczęciem serialu. "W 3000 mil do Gracelan" dorównywała grą sowim partnerom a byli to Kevin Costner oraz Kurt Russel .Produkuje swój własny serial "Miasto kocic" za który została nominowana do złotych globów.Wiec jak nie masz o kims pojecia to daruj sobie krytyk bo podejrzewam ze poza przyjaciołmi i krzykiem zadnych innych produkcji z jej udziałem nie widziałeś

Marcia1246

P.S na dodatek jest jedna z najlepiej zarabiających gwiazd Hollywood.Poniżej link z zarobkami
http://ambinet.pl/film/osoba/2269/courteney_cox.htm

Marcia1246

Oprócz Friendsów widziałem ją w Krzyku chyba i Ace ventura psim detektywie u boku Carreya .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones