Craig ParkerI

7,8
3 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Parker

Bo to w serialu moja ulubiona postac,bez dwoch zdan :)

TAK! JA! :D Uświadomiłam to sobie czoraj podczas ogladania :) I ten jego głos... <rozpływa się> :D

Shaak__Ti

dokładnie, głos (i nie tylko) ma cudowny....teraz oglądam równocześnie Spratacusa Vengeance i Miecz Prawdy i mam ucztę dla oka z Craigiem w roli głównej :))

użytkownik usunięty

JA!!! CUDNY ;) ;**
Moja siostra stwierdziła,że mi odbiło bo lubię tego "diabła" .
Ale jak tu nie lubić Rahla? ;p;*

Ja tam wolę jak pokazują go, niż Poszukiwacza - ten to mężczyzna, ten charakter, włosy do ramion, takie jakie uwielbiam, mmmmm.... a nie dzieciakowaty Richard - za pzreproszeniem, bo on też pewnie jest w typie niektórych dziewczyn XD

użytkownik usunięty
Anevra

He he,to typowe Sympathy for the devil :)
Ale to prawda,sceny z Rahlem sa najlepsze!

Jest świetny!

Uwielbiamy go z siostrą!

Ja też, kiedy pokazywany jest Rahl serial nabiera tego czegoś, nie do opisania.

strzala94

Ja ten serial oglądałam tylko ze względu na niego,bo szczerze serial jakoś nie przypadł mi do gustu,mimo że jestem miłośniczką fantasy ;)
A najbardziej sexi i tak był jako elf Haldir z tymi blond włosami xD

izabelaxxx

mnie się strrasznie podoba:) zresztą, chyba od zawsze tak było, że czarne charaktery kręcą dziewczyny;))

Ja! W serialu jest jakby mniej zły niż w książce;) A dodatkowo jest strasznie podobny (z tymi długimi do ramion czarnymi włosami) do Trenta Reznora jak był młody, także przez to też mam do niego słabość.

Zapomniałam jeszcze dodać, że bardzo lubię tez jego głos:)

Muszę przyznać, że Craig Parker do roli Darken Rahla został dobrany genialnie. Pasuje mimo, iż wygląda zupełnie inaczej niż opisany został w książce. Ale to chyba nawet i lepiej bo za bardzo kojarzył by się z Haldirem. Moim zdaniem wizerunek Rahla w serialu jest dokładnie taki jaki powinien być ( w tej kwesti świetnie spisali się spece od kostiumów) jednak dlaczego fabuła serialu jest tak pokręcona:D?

Czy ktoś zwrócił może uwagę na jego ramiona?? Kiedy jest pokazywany w szacie bez rękawów, widać, że jego ramiona są po prostu boooskie :)

Faktycznie czarny charakter kradnie legendę o poszukiwaczu :) a zwłaszcza jak kahlan w drugim sezonie dostaje z odcinka na odcinek coraz więcej tapety... Chętnie obejrzałbym jakąs kontynuację z tą sama obsadą, na razie połykam książki i mimo że serial spooooro odbiega to darzę go dużą sympatią.
Co do Rahla - dziwne że w polskiej edycji serialu nie nazwali go tak jak powinni - "Rahl posępny".
A co do Craiga to bardzo miło było zaskoczyć się widząc go w spartakusie (nota bene jeden z generałów rahla gra również w spartakusie :) nie mówiąc o xenie :P ), a tym bardziej we władcy pierścieni :)

Tak jak absolutnie źle został obsadzony Craig Horner, tak ten Craig jest na swoim miejscu. Oczywiście nie jest on tak czarnym charakterem, jak w książce także jego wygląd absolutnie odbiega od tego oryginalnego. Ale jak powiedziałam wcześniej to dla niego bardzo dobra rola. Jak na serial, który luźno oparty jest na książkach, gdzie rzeczywiście usunięto wiele (w tym sceny brutalne, czy po prostu nie nadające się do okrojonej fabuły), dodano jeszcze trochę, to ten Rahl jest jednym słowem świetny.

Azzie_One

I tu masz racje, co do książki to jest duża różnica, ale co do aktora to dobrali naprawdę dobrze
Ps. w Spartakusie tyż bd. Wyszedł szkoda tylko, że tak mało ale lepszy rydz niż nic :)

Baal

tak jak ktoś napisał wyżej rahl to prawdziwy mężczyzna a nie jak richard. kiepsko go dobrali do roli. jest taki chudy i chłopczykowaty. ma delikatna urodę i dlatego nie nadaje sie na richarda.

nenyaaaa

hymm to twoim zdaniem człowiek który je napakowany to prawdziwy facet hymm ciekawe duzo w bicepsie mało oleju w głowie tak samo je z blondynkami są ładne fakt i tępe też (nie wszystkie jakieś 70 %)

Baal

a gdzie napisałam, ze musi byc napakowany?????? niech wygląda jak facet a nie jak dziecko ze szkoły.

nenyaaaa

heh dzieci są ładniejsze od dorosłych sam jak byłem małolatem miałem duzo dziewczyn a teraz tylko jedną hehehe

jak dla mnie to Darken Rahl jest najciekawszą postacią w tym serialu, ten aktor jest bardzo dobrze dopasowany do roli, do serialu jak najbardziej pasuje, natomiast książki nie czytałam , więc nie wiem na ile zgadza się z Rahlem książkowym, w niektórych odcinkach brakowało lorda

DO-KŁA-DNIE :)

Kernerczyk

Rahl to tlen serialu, bez niego zginą.

manadii

Dla mnie akurat Darken Rahl wraz z Carą i Denną byli najciekawszymi bohaterami ^^

Draco_Sting

właśnie miałam to samo napisać te 3 postacie są przezaje***te ;-)

ana_lucia_cortez

Według mnie cała obsada jest trafiona w 10! Uwielbiam tak każdego aktora :D

xhulix12

Darken Rahl to idealny czarny charakter. Ma swój urok.

Mi on zawsze zapadnie w pamięci jako Glaber ze Spratakusa.
To bardzo charyzmatyczny aktor, nie wyobrażam sobie w Spratakusie kogos innego w jego roli, no i facet ma formę i sylwetke godną pochwały jak na swój wiek.
Chyba bedą musiał też zobaczyc go jako Darkena Rahla w Miecz prawdy

SlimShady85

Spartakusa nie oglądałam - warto?

Co do Miecza Prawdy - nie zraź się czasem pierwszym odcinkiem. Początkowo kreowali serial na high fantasy, potem przerzucili się na zwykły przygodowy co wyszło mu na dobre. Ale w pierwszym odcinku, czy tam pierwszych dwóch film był taki "peudodostojny"

Anevra

Oczywiście warto obejrzeć Spartakusa, to byc moze jeden z najlepszych seriali w historii, na pewno jeden z najbardziej kasowych i widowiskowych.
Jest trochę brutalny i mocny ale to właśnie jego urok i dlatego ma tylu fanów.
Polecam , a Parker ma tu na prawdę mocną role, choc dopiero najwięcej go będzie w 3 sezonie.

SlimShady85

Hmm... Pierwszy sezon to "Krew i Piach", drugi "Zemsta", a trzeci "wojna potępionych"? Bo w tym trzecim w ogóle nie ma go w obsadzie...

Anevra

1. Sezon to "Krew i Piach"
2. Sezon to "Bogowie Areny" 6 odcinkowy, wydarzenia przed pierwszą częścią ale trzeba obejrzeć bo dużo motywów która mają wpływ na 3 sezon
3. Sezon to "Zemsta" tu Parker gra najwięcej ale też kończy przygode z serialem
4. Sezon to "Wojna Potępionych" finalny sezon.

Ogólnie "Spartakus" (Krew i Piach, Zemsta, Wojna Potępionych) to trylogia z dodatkowym sezonem między pierwszym (Krew i Piach) a drugim (Zemsta).

Miłego seansu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones