Craig ParkerI

7,8
3 597 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Craig Parker

Jako Haldir - cudowny... TYLE ŻE W KSIĄŻCE HALDIR WCALE NIE ZGINĄŁ!!!! AAAARGHH!!! Jakby był brzydszy, to bym się nie czepiała :-P

Alzirr

Taa...jestem jak najbardziej ''za''. Ale musiał zginąć, bo zaczynał przyćmiewać Orlando Blooma. The sexiest elf eveeer!!!

Alzirr

1.haldir w ogóle nie przyszedł jako dowódca do helmowego jaru
2.jest nieśmiertelny - to elf. jego duch i tak przetrwał. elfy nie mogą umrzeć...

decym

No ale wiesz, to było by zbyt piękne;) musieli dać jakąś śmierć, bo zrobiło by sie za wesoło...;)

decym

po 1. to sie zgadzam, tez nie kojarze z ksiazki zeby sie ujawnial w jarze, ale ze daaaawo czytalem, moge sie mylic.
po2. to ze elfy sa niesmiertelne nie znaczy ze nie moga umrzec. ich niesmiertelnosc polega na tym, ze nie umieraja ze starosci. zabic mozna ich tak jak kazdego. kawalek zelaza w ciele zalatwia sprawe;]

separator

(2. ) jeśli miałbym się czepiać - "umrzeć" nie mogą, opuszczają tylko ciała, a potem znów wracają do żywych w innych "szatach"/ciałach. ich dusze czekają na powrót w pałacu Mandosa. ;)

Alzirr

ok niezły ale jak dla mnie _ czytałam książkę to w pierwszej części przedstawiono go jako dupka (za przeproszeniem), podczas gdy w książce był całkiem fajnym gościem.
No cóż, ale takie są wymogi scenariusza....

no i fakt ze dośc przystojny.

waleczny_kurczak_III

Nie czytałam książki... Jak to jako dupka?? Co on atkiego tam zrobił?? Fakt przeprzystojny ale jak dla mnie to nie przyćmiłby Legolasa ;)

AnnBennington

dupka zrobili w filmie, bo źle traktował drużynę, jeśli można to tak nazwać.
w książce natomiast Haldir i jego dwaj bracia ugościli całą drużynę.

Alzirr

Ech .. nic tylko żałować .. też ubolewam było na co popatrzeć a nie na jakiegoś żałosnego legolasa..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones