Craig R. Baxley

Craig Redding Baxley

6,5
158 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Craig R. Baxley

Duet King-scenarzysta i Baxley-reżyser nie sprawdza się. Kręcą nudne filmy, prawie pozbawione elementów grozy. Nie wiem jak jest z innymi filmami Baxleya, ale za "Rose Red", "Storm of the Century" i "Kingdom Hospital" (mimo, że obejrzałem dopiero 2 odcinki tego ostatniego) należy mu się 2 z minusem!

użytkownik usunięty
Malignus

co ty pleciesz , czerwona róża super była !

Była tak super, że po obejrzeniu 2 odcinków zastanawiałem się czy warto obejrzeć trzeci. Po obejrzeniu trzeciego, doszedłem do wniosku, że nie warto było.

Malignus

aa bo tobie się coś popieprzyło po prostu. Nie wiem czy kiedykolwiek czytałeś książki Kinga, ale w takim właśnie klimacie są. To nie wyskakujący truposz tylko budowanie klimatu, klimatu i klimatu.

I masz spaczony gust jak cholera. Bo akurat filmu tych dwóch panów mają ponad 8/10 i są naprawde dobre, więc nie wiem do czego pijesz. A jeśłi masz ale do Baxleya to obejrzyj genialny "tajemniczy pokój", serial który ponad 9/10 i który zachwyca z każdą minutą i tajemnicą.

Redgard

Tak jest! Coś mi się "popieprzyło" i mam "spaczony gust jak cholera"! Ale tak się składa, że książek Kinga przeczytałem kilkanaście, ekranizacji jego powieści czy opowiadań tyleż samo obejrzałem i wiem czego oczekiwać. A ciebie ktoś by kultury lepiej nauczył. Jeśli nie potrafisz kulturalnie się nie zgodzić z czyjąś opinią, to może lepiej jej nie komentować i nie kompromitować się przy tym?

użytkownik usunięty
Malignus

Rose Red i Storm of the century to wysmienite dzieła. Twój problem jest taki że nie przepadasz najwyraźniej za długimi klimatycznymi seriami, które cie nudzą. Radzę więc oglądac jedynie filmy 1.30 na podst. Kinga a resztę zostawic jego fanom.

Podoba mi sie ten komentarz o tym że te filmy mają punktów 8/10 i kropka;) Aha:)


Dude_

Prawdodobnie nie lubisz długich filmów.
Mi za to bardzo przypadły do gustu
przedługie Sztorm stulecia i Czerwona róża.
Natomiast szpital królestwo znacznie gorsze, o wiele lepsza wersja duńska.

Malignus

hmm! no to masz problem bo Baxley to ulubiony rezyser Kinga! Zaden inny rezyser nie zekranizowaj tak idealnie prozy Kinga jak wlasnie Baxley! Sam King stwierdzil ze wlasnie ''Sztorm Stulecia'' jest najlepsza produkcja jaka na dzien dzisiejszy powstala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones