Daisy Ridley

Daisy Jazz Isobel Ridley

7,7
21 489 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daisy Ridley

Jestem miło zaskoczony jej grą aktorską w Gwiezdnych Wojnach. Byłem sceptycznie nastawiony do jej roli, ale przewyższyła kilkukrotnie moje oczekiwania. Naprawdę, miło się ogladało jej poczynania w tym filmie, nic tylko czekać na kolejny episod. Świetny debiut młodej, pięknej aktorki.

miciok94

no nie dość ze fajna ją by człowiek grzmocił jak piorun brzoze to w dodatku naturalna na ekranie! złodziejka scen!

tyskacz87

Ale ten prymitywny komentarz to już mogłeś sobie odpuścić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

Jeśli nie rozumiesz o co chodzi to tylko świadczy o tym że jesteś jeszcze jakimś niedojrzałym smarkiem. Oba komentarze zgłosiłem jako nadużycie.

Metal91

znalazł sie moralista śmiech na sali pfff

tyskacz87

Akurat żeby trzymać wyższy poziom intelektualny od ciebie to jak widać niewiele trzeba, smarku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

No i dalej obrażasz innych użytkowników, używasz wulgaryzmów. Polecisz stąd szybciej niż myślisz.

Jeśli nie rozumiesz że czasami kwestią jest to JAK coś powiedzieć, to tylko dowód że jesteś smarkatym gnojkiem z mlekiem pod nosem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

I dalej jak dziecko. Łamiesz regulamin a potem płaczesz mi? Śmieszne.

Metal91

co już doniosłeś do administracji kapusiu sbecki? takich jak ty to trza napi... ile sił w łapie i będe se obrażał kapusi moralistów i sztywne piz.. co sie oburzają o gówno!

tyskacz87

Teraz to już zaczynam podejrzewać że 87 to nie rocznik, bo zachowujesz się jak gimbus, i to nie obrażając sporej grupy zapewne jednak bardziej ogarniętych gimnazjalistów...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

28-letni smarkacz. Metryka o niczym nie świadczy, czego jesteś książkowym przykładem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

Równie dobrze to ja mogę spytać po co ciągle się produkujesz? Żeby moderator miał mniejsze wątpliwości jak ocenić twoje zachowanie?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

żenadą jest jak dzieciak z podstawówki/gimnazjum udaje rocznik 87.

Jeszcze większą, jeśli osobą zachowującą się jak taki dzieciak, jest naprawdę rocznik 87...

W realu byś tak do laski nie wypalił, bo w najlepszym razie zebrał byś od niej "po buzi", a najgorszym - od jej faceta :)

Prostaczek, ech jeszcze wiele o życiu biedak musi się nauczyć...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tyskacz87

Nie muszę :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
tyskacz87

no weź trochę przegiąłeś (nie jestem pedałem)

miciok94

Zgadzam się. Mam nadzieję, że na tym jej kariera się nie skończy, a rozkręci się :)

użytkownik usunięty
miciok94

zgadzam się :) dopiero zaczeła grać a już ma potencjał. Czekam na nią w kolejnym epizodzie.

ciekawe czy dadzą jej role dramatyczne

jak sądzisz?

miciok94

Też uważam że sobie poradziła w tej roli i również jej życzę kolejnych dobrych ról...:)

wort801

oby więcej grała bo to złodziejka scen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones