Dalip SinghI

Dalip Singh Rana

6,9
410 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dalip Singh

Kurczę, nie lubię Khaliego jako wrestlera. Podobnie jak Big Show i Umaga jest milczącą, taranującą wszystko na swej drodze bestią, wypisz wymaluj żywy czołg. Dla mnie najfajniejsi są Jeff Hardy i Rey Mysterio - typowi luzacy. Niestety, obaj przegrali z Dalipem. :(

Quetzalc0atl

Bo trudno z nim wygrać..posiada niebywałą siłe, ale jest troche jak maszyna ja lubie Jeffa Hardyego , HBK i HHH:)

vampire_12

O przepraszam, Big Show mówi! Poza tym wygrał z wszystkimi pozostałymi, bo tak ustalił pan wrestlingo-reżyser :D Chociaż nie lubię jego walk w sensie technicznym. DX równiez wielbię, Jeff mnie irytuje. Morrison and Edge my love ;)

Quetzalc0atl

nie Great tylko Gran Khali na youtube oglądałem jego walkę przyznam ze jest dobry tylko John Cena go pokonał normalnie to oglądam na extreme sports channel ale chciało mi się obejrzeć

edzio57

bo John Cena jest najlepszy,a Khaliego lubię, jakiś czas temu na NXT jak pokonał Daniela Bryana to tak śmiesznie tańczył.

krzychu1323

nie tylko John Cena z nim wygrywał z tego co pamiętam to między innymi
Batista też go pokonał ;p;p;p

czesio931

Jeszcze Sheamus

Quetzalc0atl

umaga umarł w grudniu 2009. Moim ulubionym wrestlerem jest The Rock - typowy paker z dobrym żartem i wielką siłą

arekmatusiewicz14

szkoda umagi :'''(
ha ha ale z niego gość był

Quetzalc0atl

Khali jest jak kawał drewna, tutaj się zgodzę, ale ŚP Umaga jak na swoje gabaryty walczył naprawdę dynamicznie i szybko, nie zamulał.
Trochę orientu, panowie 'fachowcy'. Jak się nie znamy, to się nie wypowiadamy :)

Daimonium

Ja gustuje w potworach i moim ulubieńcem jest juz nie występujący w USA- Big Daddy V(mam go w avku) ,a tak to uwielbiam jeszcze Big Showa, Jacka Swaggera oraz obecnego mistrza WWE The Miza :P oprócz ich lubię również Marka Henrego. The Great Khaliego neutralnie traktuje bo jakiś za sztywny jest.

Quetzalc0atl

Ja tam lubię The Rock'a, Triple H, Stone Cold'a i Undertaker'a. Jak widzę jakąś walkę z Great Khali to żal mi tych którzy z nim walczą. Kości muszą boleć. ;-)

FanOfFilms

A ja tam nie lubię nikogo, bo to nie jest sport tylko jakieś przedstawienie. Ludzie jesteście ślepi?! Jak można oglądać takie coś. Tym się fascynują rozbestwieni 12 latkowie, którzy nie mają kolegów. Shit jak ich mało...

Quetzalc0atl

Wczoraj obejrzałem walke tego goscia z Batista, no i Khali przegrał. http://www.youtube.com/watch?v=YO3SExyCiXY part 1
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=phEsdjK0QUc&NR=1 part 2

Pijany_Mistrz

Bo to jest powalone, kompletnie się tym nie interesuje bo to mnie śmieszy, niby się walą mocno i bez żadnych rękawic i kopy itd. a nic krwi nie ma, całe te walki strasznie sztucznie, wali jeden drugiego w łeb a ten wcale nie blokuje, potem sobie wstaje i ten drugi daje się walić. Wygrywa ten co ucieknie? I specjalnie jeden ociąga się potwornie, mimo, że wcześniej został zwalany z wysokiej wysokości, to teraz z paru poręczy nie mógł zeskoczyć by wygrać (a szedł po tym 10 minut).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones