Dana Reeve

Dana Morosini

7,0
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana Reeve

To było widać po tym jak opiekowała się mężem. Życie bywa niesprawiedliwe- umarła na raka płuc a nigdy nie paliła. Żal mi ich dziecka. To była wspaniała rodzina, ludzie, których warto naśladować.

balex

Fakt!!! Życie jest zjebane. Nie wiedziałem, że w dwa lata po śmierci Christophera, zmarła i jego żona [*][*][*] R.I.P. Żal mi tego dzieciaczka...

balex

Ja dopiero oglądając "Tajemnice Smallville" dowiedziałam się że zmarła, jeden z odcinków jest jej dedykowany. Byłam w szoku o Christopherze wiedziałam ale nigdzie nie słyszałam o jego żonie.

galadria44

Dołączam się. Przeczytałem właśnie autobiografie Christophera i jestem skołowany - byłem zdołowany faktem że zmarł ,ale ta książka pokazała mi inne oblicze tej tragedii .Żal mi jego żony,opiekowała się nim i wierzyła w niego - chociaż od naukowej strony był przegrany. Mam nadzieje że rodzeństwu Reeve nie przytrafią sie takie wypadki

balex

hehehehehe :):):):)

balex

Zawsze szkoda ludzi, ale niestety nie zgodzę się z tym, że życie nie jest sprawiedliwe. Karma nad tym czuwa i każdy w życiach dostaje to na co zasługuje. To głębszy temat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones