Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Facet wygląda bardziej jak ruski szpieg niż jak James Bond...

ankulinio

Moim zdaniem, jak na razie jest najlepszym odtwórcą Bonda. Nie wyobrażam sobie nikogo innego do tej roli.
No ale o gustach się nie dyskutuje...

ania__87

A kogo jeszcze widziałaś? Jak ktoś rzuca hasło Bond to myślę o Pierceie Brosnanie, albo o Rogerze Moore, ale na pewno nie o nim.

ankulinio

A dla mnie najbardziej charakterystycznym Bondem był Sean Connery i to on przychodzi mi namyśl na hasło: James Bond!

Bociek_O_le

Przepraszam chciałem napisać, że Sean Connery JEST najlepszym Bondem. Idiotyczna pomyłka :-////

ania__87

Craig najlepszym bondem????hahahaha To wogóle nie jest żadem bond tylko facet w soczewkach z wyglądem ruska który poszedł na kasę..hihi najlepszy aktor..

jack3322

rusek z Chester... intrygujące. Chyba, że mówimy o jakimś 'Ciester' pod mongolska granicą. A Pierce Brosnan
jest dobry w lekkich komediach romantycznych. Zresztą Craig gra i robi to dobrze, chyba żebyście woleli Jude
Law'a... prosze Was...

ankulinio

to zdecydowanie najgorsza kreacja bonda conery i moore to najlepsi bondowie ale zawsze hasło bond kojarzy mi sie bardziej z conerym

krzysieekrk

jak dla mnie connery jest najlepszy, ale najbardziej przemawia za tym fakt ze był pierwszym bondem. tuz za
nim craig ktory jak dla mnie zaprezentowal najlepszy warsztat aktorski i dopasował sie do scenariusza
ostantnich dwoch filmow. a do moore nigdy sie nie przekonam, wydaje mi sie zbyt rozlazly na bonda, grał jak
by mu sie nie chciało...

ankulinio

buhahahaha..dobre :D Masz rację! Ciekawe spostrzeżenie :D

ankulinio

Szczerze to filmy z jego udziałem nie były złe, ale o wiele bardziej lubiłem starsze epizody, swoją droga zgadzam się wygląda trochę jak ruski szpieg;p

szacher7

On wyglada jak Zdzichu spod monopolowego:D Jeszcze jakby tylko mial nochal lekko krzywy to polski menelik z niego jak nic :D Byłby idealny do filmów Bareji :D

ankulinio

a mnie sie wydaje ze przesadzasz, dali mu szanse zagral Bonda i wg mnie dobrze, podoba mi sie jako Bond, Brosnan i Connery tez byli swietni, reszty Bondow nie lubie

k_8guru

Connery wiadomo klasa sama w sobie , nikt go nie przebije ale Brosnan tym bardziej Moore ?! Każdy z nich to elegancik , podstarzały playboy. Rajcuje Was ,że w garniaku wyglądali jak milion dolców? ...
Craig stworzył bardzo dobrą , w sumie nie co mroczniejszą postać Bonda od poprzednich , ale w koncu pokazał Bonda jako człowieka.

Rodder

Mało kto o tym pamięta, ale Bonda jako człowieka pokazał już wcześniej Timothy Dalton, od którego zresztą Craig próbuje zżynać z dość marnym skutkiem.

ankulinio

a wyglada, zgadzam sie clakowicie ze blizej mu do KGB niz do MI6;) ale w roli bonda jest swietny. pomimo malo bondowksiego wygladu.

grizley

Ten koleś to chodząca tragedia - nie można na niego patrzeć bez krzywienia geby.

Inna sprawa, ze w rzeczywistości z taką przeciętną gebą miałby większe szanse zostać szpiegiem niż Brosnan na przykład :)

Motorcycle_Boy

Moim zdaniem, jest świetny. Nie tak uroczy jak Moore, nie tak dowcipny jak Brosnan, nie jest też mięśniakiem, jak Connery (tego Fleming nie znosił), Dalton i Lazenby chyba się nie liczą. Craig jest prawdopodobny, trudno wszak uwierzyć w dowcipy opowiadane przez człowieka w sytuacjach krytycznych.
A pisanie "masakra"?
Cóż, są różne gusta.
I, litości!, nie umieszczajcie w ulubionych filmach ochdziesięciu, ulubione można mieć 2-3 filmy. Chyba, że ktoś chce się pochwalić, ile obejrzał...

myszsza

Nie jest mieśniakiem? Tak się składa, że ze wszystkich Bondów to on jest najbardziej przypakowany. ;)

I że Connery był mięśniakiem? Pierwsze słyszę. ;)

I co masz przeciwko Daltonowi? Dla mnie to drugi Bond po Connerym.

Stranger

Racja, Timothy Dalton jako Bond to rewelacja!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones