Daniel Day-Lewis

Daniel Michael Blake Day-Lewis

8,9
28 767 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Day-Lewis

pierwszy raz zobaczyłem go jako dzieciak w Ostatnim Mohikaninie, i powiem szczerze ,że średnio mi sie podobał w tym filmie. Ale potem obejrzałem "W imię ojca" i zacząłem się do kolesia przekonywać. " W Gangach Nowego Yorku" był jedynym, który pokazał klasę, (no może jeszcze Gleeson dawał rade), a cały film poza kilkoma scenami był do bani. A w "Aż poleje sie krew" pokazał mistrzostwo, dla mnie bez niego ten film straciłby połowę klasy, a dla moich znajomych( którym film podobał sie średnio ;) ) gra Lewisa była jedyna rzecza dla której warto było zobaczyc ten film.

bagrov

Oj tak, Lewis jest świetnym aktorem, któy potrafi zagrać każdego. W "Pokoju z Widokiem" zagrał niesamowicie.

marcepan_3

Mnie wręcz przeraził w ,,Gangach Nowego Jorku'' Był niebezpieczny i przekonywujący no i chyba jest świetnym aktorem.

bagrov

Obejrzyjcie film "Moja lewa stopa " w tym filmie dopiero zobaczycie klasę tego aktora. Dostał za tą rolę Oskara , dla mnie mistrzostwo świata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones