Daniel Feuerriegel

6,6
1 661 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Feuerriegel

Tak się zastanawiam czy on z kimś jest bo na wszelkie imprezy przychodzi sam.

iwona1912

idź na jedną z im prez i się przekonaj

iwona1912

Zapytaj go na twitterze, jest bardzo rozmowny, dowcipny i może to zdradzi :)

Lexies

Właściwie to już wiem, że jest singlem bo oglądałam jego filmiki na Facebooku, gdzie odpowiadał na pytania fanów ;)

iwona1912

Bardzo fajnie, że jest singlem, oby nie gejem. Chociaż...

Herma35

Nie wydaje mi się, żeby był gejem. Po prostu dobrze gra. Poza tym kiedyś mówił, że lubi kobiety w typie Katy Perry.

iwona1912

Ja to patrzę na niego przez pryzmat jego roli w Spartacusie, bo innych jego ról nie widziałam, ale zapamiętam go na bardzo dłuuugo.

Herma35

Bardzo fajnie grał w "All Saints" czy "McLeod's Daughters". Ogólnie ma supertalent do grania chamskich postaci. No i pasuje do takich (to przez te dołeczki xD)

iwona1912

Jego uśmiech jest rozwalający. Rozpływam się.

Herma35

Według mnie facet jest ogólnie przystojny choć mojej przyjaciółce on na przykład się nie podoba. Jest męski tego nie da się ukryć i ma w sobie to "coś".

iwona1912

a w której serii "Córek McLeoda" grał? bo nie ma tego dodanego w filmografii a ja coś nie kojarzę go, ale dawno temu ten serial oglądałam...

nasty13

Sezon 6 – odcinki: 03, 05, 22, 26, 27 o ile dobrze pamiętam. Jego postać nazywała się Leo Coombes.

iwona1912

dzięki śliczne ;)

iwona1912

A mi się właśnie wydaje, że jest. Przy czym abstrahuję od Jego roli w Spartacusie. I oczywiście mi to absolutnie nie przeszkadza.

felis5

Dlaczego? To znaczy dlaczego Ci się tak wydaje?

iwona1912

Obejrzyj sobie wywiady z nim, rozmowy na youtube. Też momenty wywiadów kiedy mówi o swojej roli w kontekście "związku z Nasirem". Ma w sobie coś takiego. Absolutnie nie mylić ze zniewieścieniem . Moim zdaniem jest na bank.

felis5

Oj uwierz mi oglądałam wszystkie jego wywiady. Kilka razy. OK, kilkanaście (wcale nie mam obsesji!). Faktycznie wczuwa się w swoją rolę i w serialowy związek ( i chwała za to bo jakby grał tak jak aktor grający Barkę to związek Agron/Nasir nie byłby tak...prawdziwy?). Ale wydaje mi się tylko dlatego, że jest dobrym aktorem. Po co miałby mówić, że jest hetero? Ma przecież tylu fanów, którzy by go nie potępili. Niektórzy nawet chcieliby, żeby był gejem.
Widziałam go też w innych produkcjach, gdzie jego bohater był hetero i powiem ci, że nie widzę różnicy w jego grze. Myślę, że po prostu ma talent.
A poza tym! Nawet gdyby był gejem, to co z tego? I tak jest supermegaprzystojny i męski. I utalentowany. I miły. Boże, on jest idealny! (nadal nie mam obsesji!)

iwona1912

Ależ mi to absolutnie nie przeszkadza!!! Nie ma to dla mnie znaczenia. Po prostu uważam że jest gejem, a pisze o tym bo założyłaś wątek. Uważam, że właśnie dlatego z nikim się nie afiszuje i bywa "na salonach" sam. Ja go bardzo lubię- wydaje się być bardzo fajnym człowiekiem .

felis5

Domyśliłam się, że Ci to nie przeszkadza. I bardzo się ucieszyłam bo rzadko można spotkać kogoś kto akceptuje czyjąś orientację :)
I chyba, w istocie, jest fajny. Można to nawet zobaczyć na jego filmikach, gdzie odpowiada na pytania fanów. Facet ma dystans do siebie i jest zabawny.
No i teraz pracuje nad nowym filmem, więc znów można go będzie zobaczyć na ekranie! :)
W każdym razie trzymam za niego kciuki bo facet ma potencjał!

iwona1912

mi tam narazie nie przeszkadza to że jest singlem :D
uwielbiam go ! no okej.. kocham, ale jak tu go nie kochać, jest świetnym aktorem i wspaniałym facetem (wnioskuję po jego filmikach i wywiadach, na których oglądanie poświęciłam ostatnio trochę czasu). Do tego jest baardzo słodki a zarazem mega przystojny :D
Mam zamiar śledzić jego dalszą karierę i nie mogę się doczekać tego filmu nad którym właśnie pracuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones