Daniel Radcliffe

Daniel Jacob Radcliffe

8,1
55 425 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Radcliffe

Za czasów, i sporo czasu po tym jak skoczył grac w "Harrym Poterze".
Ale później obejrzałem z nim kilka filmów, jak już jest starszy, i muszę przyznać, że bardzo sympatyczny aktor. Kilka ról na prawdę mu się udało, a produkcje w jakich występuje, to też nie s jakieś szmiry klasy B.
Jasne większość zawsze będzie go kojarzyła, z wyżej wymiennego filmu, tak jak Elljaha Wooda (pisane z pamięci :p) z "Władca Pierścieni". Ale to wcale nie znaczy, że można go nazwać "gwiazda tylko jednego filmu", bo drzemie w nim spory potencjał, który pokazał kilkukrotnie.

D3Mania

zgadzam się, myślałam że ciężko mu się będzie wybić poza Pottera, ale zaskoczył mnie... szanuje i widzę potencjał

D3Mania

Dlaczego od razu „gardziłem”? Bo grał jako dziecko w największych blockbusterach? To zaraz pogarda? Jedno z najbardziej opresyjnych uczuć.

Woooo

Moja sprawa jakim uczuciem go darzyłem, i co o nim myślałem. Możesz się zgadzać, albo i nie, ale nie masz choćby 0,001% prawa na to by mnie negować. Jeżeli dla ciebie słowo "Gardziłem" jest zbyt mocnym słowem, to twój problem...Ja tylko szczerze napisałem jak było.

D3Mania

Tylko się pytam. Agresywna odpowiedź wskazuje na pewne emocjonalne predyspozycje, nie do końca zgodne z moimi. Pytanie, to nie negowanie. Zwracanie uwagi na przesadną agresję także. Do tego mam prawo. A ty nie masz prawa określać, do jakiego stosunku do Twoich wypowiedzi mam prawo.

Woooo

Oczywiście że mam prawo, sam sobie je nadałem. Zresztą zaczynasz przynudzać gościu, więc skończę dyskutować z tobą w połowie tego....

D3Mania

Lepiej przynudzać niż zasmucać wszystkim swoją frustracją i nieudolnie ukierunkowaną agresją.

Woooo

widać że z niego zawistny typek, pewnie Danielowi zazdrościł "bo on taki marny aktorzyna, i zarabia tyle kasy" :P

D3Mania

Hahaha, a to ciekawe, on nie ma prawa oceniać Twoich uczuć, ale ty masz prawo oceniać jego, bo sobie to prawo nadałeś. Zaiste, paradne ;)

Woooo

Szkoda życia na dyskusje z internetowymi frustratami ;)

Woooo

"Dlaczego od razu „gardziłem”? Bo grał jako dziecko w największych blockbusterach? To zaraz pogarda? Jedno z najbardziej opresyjnych uczuć." ---- Popieram, nic dodać, nic ująć. @D3Mania, spłodziłeś wypowiedź godną pogardy, bo opartą na głupawych wyobrażeniach. Mam nadzieję, że po dwóch latach zrozumiałeś jej nonsens.

D3Mania

Podoba mi się to, że w późniejszych filmach nie czuć Harrego Pottera. Nie ma go już tam a aktor doskonale wchodzi w buty postaci, które gra.

D3Mania

ja nim gardze od kiedy wystąpił w jednej sztuce teatralnej, gdzie posuwał jakąs babkę na koniu

Wqrzony

Nie lubisz posuwać?

gmadzia92

Może nie lubi na koniu.

gmadzia92

Zazdrosny, że to nie on posuwał. W końcu wiecznie wqrzony, bo nie dość, że incel, to jeszcze bez konia.

Wqrzony

Mam nadzieję, że ten koń się po tym jakoś otrząsnął ;-)

HamiIkar

Koń zadowolony, tylko Wqrzony jest dalej wkurzony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones