Dariusz Szpakowski

6,1
637 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dariusz Szpakowski

Genialny komentator, mimo że robi błędy, to i tak bez jego głosu nie da się oglądać meczu...

użytkownik usunięty
Yokichi

Może nie genialny, ale bardzo dobry komentator. Ale na pewno najlepszy w Polsce. Czasem pomiesza się przy komentarzach, ale mnie to nie przeszkadza. Gdy słyszę relacje Kołtonia i Borka, czy tego Bożydara Iwanowa na Polsacie Sport, to mi się odechciewa. Oni po prostu komentują bez emocji, jak zombie. Zaś Szpakowski wkłada w komentarze całe serce, przez co mecz zyskuje na atrakcyjności. Lubię przeżywać mecze ze Szpakiem. Tak poza tym, wychowałem się na meczach z jego komentarzami. Życzę panu Darkowi, aby komentował mecze jeszcze bardzo długo.

Absolutnie się NIE zgadzam!!! Popełnia karygodne, kardynalne błędy. Ot, choćby mecz Portugalia - Holandia, co chwila mylił Kuyta z Robbenem, kiedy ten pierwszy był jedynym blondynem na boisku! I moim zdaniem Borek i Iwanow są o niebo lepsi od Szpakowskiego. Oni, zwłaszcza Borek, potrafią rzucić błyskotliwy żart, dużo fachowych uwag, i emocjom podczas meczu też nie ustępują Szpakowskiemu. On potrafi przez kilka minut wymieniać jedynie nazwiska zawodników.

Rychu_5

Zdecydowanie popieram!!! Jest tragiczny! Właśnie oglądam finał i nie mogłem się powstrzymać, żeby gdzieś napisać, jak bardzo go nie cierpię!!! Bez przerwy źle wymawia czyjeś nazwisko (Rouben na Robbena dla niego sędziuje HARALD Webb a nie Howard, stworzył w Argentynie nowego zawodnika - Budrisso, zamiast Burdisso...), wali takie błędy, że płakać się chce (słynne już uśmiercenie Adama LEDWONIA, wtedy jeszcze żyjącego!). KATASTROFA!!! Borek zdecydowanie lepszy. A trwa tyle na stanowisku, bo przez te wszystkie lata układy sobie wyrobił i tyle.

Szpaka można nie lubić, ale gdyby był słabym komentatorem, to by tak długo się nie utrzymał. Ja go lubię, choć faktycznie to Borek zna się nieco lepiej na piłce.

Yokichi

Bardzo lubię Szpakowskiego. Mecze z nim to wspaniałe przeżycie. Komentuje z wielkimi emocjami i zna się na rzeczy. Niech komentuje jak najwięcej meczy!!!

Yokichi

Po wielu meczach w 09 mam już dość jego komentarzy. W TVP zresztą też. Zwyczajnie się wypalił, co za dużo to nie zdrowo, wolałbym w FIFA'ch polskich żeby chociaż była możliwość angielskiego komentarza bo już nie wytrzymuję

iamhardkor

Nie pamiętam jak w 09, ale w następnych jest możliwość wyboru angielskiego komentarza...jak i każdego innego, jaki jest dostępny w grze.

iamhardkor

Już w FIFIE 07 jest możliwość wyboru. Wiem, bo grałem w nią i pamiętam, że był wybór. Ja i tak wybieram polski, bo lubię słuchać Szpakowskiego w grze jak i również w telewizji. Ten komentator w moim rankingu jest na pierwszym miejscu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones