David BelleI

8,1
1 899 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Belle

Co gość który ma na koncie zaledwie 4 filmy robi na szóstym miejscu??!! To są chyba żarty. Mam nadzieję że za długo się tam nie utrzyma. Może ma talet, ale na to miejsce trzeba zapracować.

użytkownik usunięty
wiola99

dude, jemu tutaj nie dają punktów za to ile i jak gra, tylko za to jak się rusza :]

(no i, w przypadku niektórych, jak wygląda)

wiola99

Koleś oglądałeś chociaż jeden film z nim??
On jest zaje.....fajny!!!!!

hannahmontana1

No super, że jest zaje.....fajny, ale nie zasłużył jeszcze na 10- chociaż za akrobacje otrzymał by ode mnie 11/10, to niestety przy takiej filmografii i braku nagród max 4 u mnie...

I_am_a_Bad_Girl

No tak... brak nagród i mała ilość filmów to rzeczywiście zwierciadło (że sie tak wyrażę) aktorstwa. A to jak gra to pies? Nie chodzi o to że on umie grać bo nie umie... no ale...

wiola99

według mnie czasami liczy się jakość a nie ilość np. Steven Seagal zagrał w
wielu filmach i jakoś wielu uważa go za dno

kn24

Według mnie jest niezły w aktorstwie, a o jego wyczynach sportowych to nawet nie wspomnę:) Są prześwietne:)

wiola99

Poczytaj sobie tematy na tym forum. Ludzie oceniają go za wygląd i za to jak koleś się rusza a nie za jego grę aktorską. Widziałam go w 3 filmach i tak szczerze nie zachwyca ale i nie powala tandetą. Jest zwykły. Dla mne to jest chore, ze dla ludzi wyznacznikiem dobrego aktorstwa jest uroda i (jak w jego przypadku) rewelacyjne skakanie po dachach (bardzo do uprościłam więc się nie złościć). W takim razie Arnold S. powinien być na miejscu pierwszym za swoją "zawadiacką urodę" i umięśnione ciało.

LaraNotsil

Bez przesady ze Schwarzeneggerem xD jak się uśmiecha mam ochotę zwiać gdzie pieprz rośnie. ale mniejsza z tym. ;p
Nie okłamujmy się że wygląd nie ma znaczenia w aktorstwie. A Bell dzięki swoim umiejętnościom stworzył super widowisko, a o to przecież chodzi w filmach. By się podobały. W pełni się zgadzam z kn24
A. na filmweb głosuje się na osobę, jej całokształt. Nigdzie nie jest napisane, że tylko na grę aktorską. A co się bierze pod uwagę to sprawa osobista, nie? ^^
;)
pzdr

wiola99

fakt nie zasłużył na aż tak wysokie miejsce, fajnie grał w trzynastej dzielnicy i jest mistrzem w parkurze, ale to tylko tyle...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones