David BelleI

8,1
1 900 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Belle

kurczeee on jest taki przystojny i utalentowany, takich facetow to naprawde ze swieca szukac trzeba... jak dla mnie ideal faceta te wlosy oczy o reszcie ciala nawet nie mowie bo zejdzie mi piec godzin na pisaniu ... jak ogladalam 13 Dzielnice, malo slinotoku nie dostalam (lol)!! ale ja cos gdzies czytalam, ze on ma zone i dziecko!! ciekawe czy to prawda.. jak tak to wszystko sie sprawdza : prawdziwych facetow nie ma... albo sa zajeci..;(

alusia997

"mmmmmmmrauuuuu :D

kurczeee on jest taki przystojny i utalentowany..." Prawie jak ja... ;)

alusia997

zone i dziecko)?????? ta jakies plotki jakis czas temu wyjatkowo intensywnie interesowalam sie Parkour i samym Davidem (nadal sie interesuje lecz juz nie tak super mega intensywnie) moja kumpela nawet korespondowla dla mnie z jedna dziewczyna ktore jest z francji i bardzo duzo sie udziela na stronce Cyrilla Raffaelli (moderator albo admin nawet juz nie pamietam ale nie wazne) i nic nie bylo o zonach i dzieciach David nosi obraczke ale spokojnie obraczka jest po ojcu ktorego bardzo kochal oj moglabym tak godzinami ...

Carolle

No to na co jeszcze czekasz? Opowiadaj wszystko co wiesz :D Czekamy z niecierpliwością.

Mikka_5

Właśnie, właśnie... czekamy z niecierpliwością ^^). Na youtube.com znaleźć można parę filmików z nim w roli głównej (niestety większość po francusku). Był nawet wywiad z jego mamą! Nic o żonie czy dzieciach ;p

Carolle

Carolle, może znasz jego adres 'domowy', to wybiorę się do niego w odwiedziny ??! ;) :D

alusia997

Cholera mam nadzieję, że to nie prawda bo się już do reszty załamię :)
Co do facetów tak ogólnie to facet jest jak toaleta albo zasrany albo zajęty. Normalnie nic dodać nic ująć.

NoX_4

hehe, milutkie :) szkoda ze dziala w obie strony :P

Cadd

mrrr.... David ;)
przystojniak i to ciałko xDDD ahhh ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones