David HayterI

David Bryan Hayter

7,1
559 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby David Hayter

Powiem szczerze, że jego scenariusze jakieś wyjątkowe nie są, ale głos to David ma naprawdę fajowy. Bohaterowi trzech części Metal Gear Solid (gra video) nadał tak nieprawdopodobny wyraz i charakter, że drugiego takiego ciężko znaleźć w świercie gier video. Debeściak w tym co robi, a gry polecam obczaić, bo nie tylko głos Davida jest ich atutem...

użytkownik usunięty
vagrant3

Zgadzam się, jako aktor czy scenarzysta, David jest przeciętny, ale jako Solid Snake, po prostu WYMIATA ! :) Gierka jest wybitna. Grałem na razie tylko w MGS i MGS2:Substance ale mam nadzieję że Snake Eater wyjdzie kiedyś na PC bo nie mam kasy na konsole.

vagrant3

O jaki ten swiat maly:) My sie vagrant znamy z trivii shenmue na forum n+. Pozdrawiam. A tak, zeby bylo na temat to faktycznie we wszystkich trzech metalach odwalil kawal dobrej roboty. Moim zdaniem Solid Snake to najlepiej zagrana postac w historii gier video (i komputerowych). Najlepiej wypadl w pierwszym mgs'ie, w glosie czuc bylo prawdziwe emocje.

Pjoter

Czołem wszystkim fanom Solid Snake'a:) Niestety MGS3 raczej na 100% nie wyjdzie na PC. Jednak PS2 jest teraz tania jak barsz, można ją także pożyczyć od jakiegoś znajomego.
Co do roli Davida jako scenarzysty to myślę że przy Strażnikach pokazał pazur. Film jest naprawdę świetnie poprowadzony. Historia opiera się na fikcji wymieszanej z prawdziwymi wydarzeniami, czyli dokładnie tak samo jak w MGS'ach:)
Snaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaake! We love you man! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones