David HemmingsI

David Leslie Edward Hemmings

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/49770/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1518,"rate":7.4729907773386035,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/49770/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":44,"rate":7.545454545454546,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":2,"name":"director","above5p":false,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/49770/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":31,"rate":6.580645161290323,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/49770/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"pracy producenta"}}]
7,5
1 518 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Hemmings
  • użytkownik usunięty

Facet zupełnie nie w moim typie, blondyn, ale...
    W "Powiększeniu" był taki seksowny, magnetyczny, że normalnie mi szczena opada. Miał facet to "coś" w sobie...

• Mi też opada :)Zdecydowanie ma to "coś". Jak chodzi, jak patrzy, ja mówi, bomba.

• Total hot! Mogę oglądać w kółko.
    Nie w jego urodzie tkwi wabik, ale w tym, co naokoło. Zgadzam się z przedmówczyniami.

• Zniewaga Obejrzyjcie go sobie w jednym z odcinków Opowieści z krypty.Tam nie wygląda już jak blondasek o chłopięcej urodzie.

• użytkownik usunięty

aggama aggama - dokładnie . Hemmings niestety wraz z wiekiem utracił swój urok. Zmarł w wieku 62 lat a wyglądał o wiele starzej. Obecnie np. 81letni Sean Connery wygląda bosko w porównaniu do Hemmingsa w wieku lat 60. Wiem, że to porównanie jest dziwne ale Tomas z "Blow up" miał w sobie to "coś" co niestety aktor wraz z wiekiem zagubił.

• Nie powinnaś wybrzydzać :_).

• użytkownik usunięty

spiwi Dzięki za troskę, lecz nie wybrzydzam. Zresztą, ty u mnie szans i tak nie masz. ;-)

• Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :).

:)))

• użytkownik usunięty

spiwi Nie wiem, za co mi dziękujesz, ale ja także pozdrawiam. ;)

• Za zabawną odpowiedź, mimo że dotyczyła mojego komentarza do Twojego wpisu sprzed lat :_).

• użytkownik usunięty

spiwi Nie za bardzo widzę w tym coś zabawnego, ale to już Twoja sprawa, bo jeśli Cię to bawi, to cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam. ;-)

• użytkownik usunięty

Wstydziłabyś się myśleć o czymś takim. Twoim powołaniem jest rodzenie i wychowywanie dzieci, a nie fig-fago ze słynnym aktorem.

• No niespodzianka! Facet który ma rolę kogoś kto wręcz musi się odpędzać od ładnych modelek i może mieć seks kiedy chce wydaje się dziewczynom atrakcyjny... Odkrycie roku!

• użytkownik usunięty

aplauz No ale nie każdej dziewczynie facet taki, jakim go opisujesz, musi się podobać, prawda? Jak już napisałam wyżej - zupełnie nie w moim typie. I dlatego nawet dla mnie to była niespodzianka. ;-)

• Z każdego można zrobić atrakcyjnego mając kamerę, odpowiednie naświetlenie, dając mu odpowiednie środowisko i sterując wydarzeniami jakie spotka w filmie. Jak jesteś reżyserem to praktycznie jakbyś bawiła się w Boga.

• użytkownik usunięty

aplauz Na pewno można próbować, ale czy zawsze się uda? Mam wątpliwości.

• Powiem że ten facet nie grzeszy urodą ale do brzydkich jeszcze nie można go zaliczyć. Brzydkich gości natomiast można zamienić może nie w obiekt pożądania, ale w kogoś kogo uznamy za sympatycznego. Patrz serial "zakazane imperium".