Dawid Ogrodnik

8,5
57 571 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dawid Ogrodnik

bedzie musial troche przytyć zeby przypominac z wygladu raha...

MATTEOzwala

hahha, akurat Rahim w czasach swojej młodośći, czyli w tym okresie o którym jest film był bardzo szczupły i miał zapadnięte policzki, teraz jest z nim trochę gorzej, ale co się dziwić ponad 10 lat minęło już

harpia1900

No właśnie. Tak to jest jak wypowiada się na temat o którym nic się nie wie, eh...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
MATTEOzwala

Aktorzy grający Fokusa czy Magika jeszcze ujdą w fizycznej podobiźnie pierwowzorów ... kurcze ale z Rahimem to przesada ... Ten aktor nie przypomina Rahima nawet w małym procencie

nie mial przypominac Raha tylko oddac jego osobe i zrobil to swietnie - zagral bardzo dobrze tak jak i jego koledzy.

użytkownik usunięty
Whitepigeon_filmweb

No tak, jako osobę Raha pokazał dobrze, ale fizycznie nie przypominał go nawet po części. Aby widzowi oglądało się przyjemniej to aktorzy powinni być przynajmniej odrobinę podobni do postaci którą chcą odtworzyć. Jaka frajda byłaby na przykład gdyby Stworzono film o Tede i zagrał by go na przykład Pan Artur Barciś (z pełnym szacunkiem bo lubie tego aktora ... podałem tylko dla przykładu). Choćby nie wiadomo jak dobrze grał ciężko się będzie przyzwyczaić do tego aktora w roli Tede

mam świadomość, że Tede podany był jako przykład a nie porównanie... ale proszę... bo kiedy widzę Tedego postawionego obok Paktofoniki w jakimkolwiek znaczeniu to trochę mnie skręca...

użytkownik usunięty
Narysowana

Tak to tylko przykład

no rozumiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones