Dennis Quaid

Dennis William Quaid

7,5
15 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dennis Quaid

Uważam, że jest to jeden z najlepszych amerykańskich aktorów. Oczywiście zdarzają mu się lepsze i gorsze filmy (jak każdemu), ale nie schodzi poniżej pewnego aktorskiego poziomu. Ma w sobie olbrzymią charyzmę i potrafi zahipnotyzować widza, przykuć jego uwagę do ekranu (podobną cechę ma na przykład Jean Reno). Co ciekawe pewnie niewiele osób to wie, że po rozwodzie z Meg Ryan wpadł w depresję, zaostrzył się u niego alkoholizm z którym już wcześniej się zmagał. Wszystko to doprowadziło do próby samobójczej. Odratowany powrócił do życia dzięki trzeciej żonie i synowi. Rzucił się w wir pracy co widać w jego filmotografii po 2001 roku.
Jak sam twierdzi gdyby nie został aktorem to byłby kucharzem, albo gitarzystą. Muzyka i kuchnia to jego hobby.
Moją ulubioną jego rolą jest postać Doca Hollidaya w filmie Wyatt Earp. Tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć samemu.

grzegorzbaczewski

wiesz przyznaje ci pełną rację .Dużo pisałeś na jego temat nie oglądałam tego filmu Wyatt Earp ale wiem że na pewno wypadł Fantasycznie.Pozdrowienia

grzegorzbaczewski

Zgadzam się z Tobą.

grzegorzbaczewski

Dla mnie zdecydowanie najlepszy w Wybawcy. Też bardzo cenię tego aktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones