Denzel Whitaker

Denzel Dominique Whitaker

6,3
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denzel Whitaker

Obejrzalem wlasnie The Great Debaters i z tego co zauwazyłem to bardzo jest podobny do Foresta...... Zwłaszcza mimika i ruchy. Ale w informacjach o Forescie nie ma nic o tym ze to jego syn....

uki1985

Ale to jest jego syn ....................................

Bodzio_17

A jednak sprawdziłem i rzeczywiście nie jest. Jestem w szoku. To samo nazwisko , bardzo duze prawdopodobienstwo zewnetrzne i na dodatek to oko jedno przymruzone ... Hmmm moze nieslubny czy co ? :P

Bodzio_17

i gral z denzelem washingtonem! :D to samo imie! nieprawdopodobne!

annihiluzz

hehe dobre faktycznie podobny przez to oko :P

kokon303

No to jest nieślubny syn Denzela i Foresta :D :D

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
annihiluzz

boki zrywać !!

annihiluzz

A do tego grał młodą wersję postaci Foresta w Czarnej Panterze :D

uki1985

Dla mnie każdy murzyn jest taki sam... :-PP Nie rozróżniam ich :P

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
uki1985

nawet ma oko leniwe jak Forrest :))

uki1985

zapewne jakiś kuzyn czy inny bratanek, zbyt podobny + nazwisko, by nie byli ze sobą spokrewnieni

Pauleta

Grał z Forestem i Danzelem w Klubie Dyskusyjnym

rafal547

no odkrywczy to Ty nie jestes

uki1985

Z Wikipedii:

Denzel Whitaker was born in Torrance, California, the son of Younalanda and Dale Whitaker.
He was named after Denzel Washington. He disputed this fact on The Oprah Winfrey Show while promoting the movie The Great Debaters, only to learn later from his father that, in fact, Washington was his namesake.

Denzel Whitaker urodził się w Torrance w Kalifornii, jako syn Younalandy i Dale'a Whitakerów.
Został tak nazwany po Denzelu Washingtonie. Rozmawiał o tym w The Oprah Winfrey Show, podczas promocji filmu The Great Debaters, potem dowiedział się od ojca, że w rzeczywistości jego imię wzięło się od Washingtona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones