Dirk Benedict

Dirk Niewoehner

8,0
683 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dirk Benedict

Jak by kogoś interesowało to widziałem kilka filmów z nim z lektorem na robaczku fran.j Między innymi Wąż i Wersja oficjalna.

dudek1520

A dasz link do tej strony?

blackstar15

http://X.pl/fran.j/Filmy+(has*c5*82o+-+fran)/Dirk+Benedict
Za X wstaw nazwę tego robaczka

dudek1520

Próbowałam, ale wyskakuje za każdym razem komunikat: Strony nie odnaleziono

blackstar15

A może wstaw link nie z "x", ale z jakąś nazwą robaczka, może wtedy się strona załaduje, ja wpisywałam różne nazwy, ale strony znaleźć nie szło.

blackstar15

To spróbujemy inaczej. Kopiuj i wklej ten link: http://X.pl/fran.j a następnie zanim wciśniesz enter skasuj tego X i wpisz nazwę dysku internetowego czyli ch....j i wtedy wduś enter. Przepraszam, że nie piszę wprost ale administrator blokuje to słowo. Otworzy Ci się ta strona i po lewej będą Foldery. Wybierzesz folder Filmy a następnie w nim folder Dirk Benedict. Na pewno działa bo wcześniej sprawdzałem. Jak byś miała tu też problem zacznij od google i tam poszukaj stronę główną ch... i po prawej stronie będzie szukaj ch... i wpiszesz : fran.j i będzie.
Ten link co Ci przesłałem także działa sprawdzałem, tylko ten X musisz skasować i za niego wpisać ch... Jak by co to daj znać czy się udało. Pozdrawiam.

dudek1520

Niestety, nadal nic. próbowałam wpisać to słowo w miejsce X, próbowała wchodzić przez Google i wyskakuje nie znaleziono. Pewnie coś źle robię, albo to po prostu moja "blond inteligencja" :)

blackstar15

Albo po prostu wpisałam nie to słowo, nie wiem...
A znasz może jakąś inną stronę, gdzie można za darmo i bez zakładania konta i wysyłanie SMS-ów oglądać filmy z Dirkiem Benedictem?

blackstar15

Ja takiej nie znam. Benedict jest jednak mało znanym aktorem i filmy z nim niezwykle ciężko znaleźć gdziekolwiek. Także jeśli Ci naprawdę zależy to warto skorzystać z tej strony. Poza tym jeśli się założy tam konto to nawet bardziej się opłaca. Ja jednak tylko podpowiadam i jak mówię raczej ciężko będzie Ci je znaleźć w innym miejscu.

dudek1520

Szkoda. A robaczek to co to jest dokładnie? Ja myślałam, że to chodzi o tytuł filmu albo coś...

blackstar15

To taka przenośnia bo nie można w tym serwisie używać fachowej nazwy. Jest to dysk internetowy co nazywa się jak to zwierzątko w klatce na literę ch. Byłaś na tej stronie to widziałaś.

dudek1520

Chyba znalazłam. Dziękuję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones