Dominic Monaghan

Dominic Bernard Patrick Luke Monaghan

8,0
16 244 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Monaghan

Kurde Dominic w roli Merrego jest rewelacyjny!

użytkownik usunięty
MerryM

Dominic Jest nie tylko rewelacyjny ale też bardzo ładny

użytkownik usunięty

Ja też uważam że Dom to rewelacyjny gościu . Niesamowicie podobał mi się w roli Merry'ego. Taki facet to skarb dla każdej dziewczyny . Można z nim pójść na zakupy i nie będzie marudził że musimy już wyjść bo on umiera z nudów. On to poprostu kocha tak samo jak my . Nie zadziera nosa do samego nieba, bo jest sławny. Nadal przyjazni się z kolegami spod znaku drużyny pierścienia, a to naprawdę wyjątek w tym zakłamanym świecie Hollywood. Nie jest może jakimś niewiadomo jakim przystojniakiem , ale mi się podoba, bo ma to coś co zawsze mnie pociągało u facetów. Wszyscy fani Doma łączcie się!!!!

MerryM

Dominic jest wporzo i super x 10000...000. Pewnie kazdej dziewczynie sie podoba. Z reszta niedziwie sie, bo on na nas tak dziala. No powiedzcie ze nie. Na filmie wydaje sie maly i niepozorny. Coz pozory myla:P

MerryM

hmmm.. znasz go, ze mówisz ze kocha tak jak "my" ? =/

MerryM

Ano, też myśle że w roli hobbita był niesamowity hehe:) oczywioscie w LOST jest też superowy:) On jest po prostu dobry...:)

yagoda_

we wladcy szczerze mowiac wolalam Pippina ale teraz gdy ogladam Lost nie moge sie przestawic ze to nie jest juz urwisek hobbit tylko przezabawny Charlie ;) nice jest:D

MerryM

Mi akurat we "Władcy Pierścieni" średnio się podobał, ale jako Charlie jest super:)

MerryM

No rola stworzona dla niego ;))).
Jako hobbit Mary był świetny z resztą jak cała czwórka niziołków :D z moim ukochanym Elijahem na czele ^^.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones