Dominic Sherwood

Dominic Anthony Sherwood

7,4
3 758 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Sherwood

Więc, już wiemy jak będzie wyglądał Jace. Co sądzicie??

andziaaa133

Jamie niezastąpiony <3 Ten wybór jakoś mnie nie pasuje...

andziaaa133

Dla mnie super!

andziaaa133

O niebo lepiej ;) Jestem ciekawa kto zagra Clary

andziaaa133

Bomba!

MaggieM_17

Osobiście bardzo mi się podoba. Mimo że Jamie bardzo przypadł mi do gustu uważam, że Dominic ma o wiele lepszą sylwetkę, godną każdego łowcę cieni. :)

ISherlocked

Fajnie ogrywa swoją rolę .Jest przystojny , oczy ma śliczne , fajnie zbudowany .Mniej atrakcyjny niż Jamie,przyciąga uwagę widza swoją osobą. Jamie bardziej mi się spodobał w Darach Anioła jako nocny łowca , chociaż budowa ciała się rożni z Dominikiem. Tu plusa daje dominikowi za sylwetke :)

andziaaa133

To tragedia!!!!! To nie jest Jace!!!! Jace miał tajemniczą urodę i był cudowny!! Jamie był IDEALNY! Ten dominic to totalna porażka!!! Jest brzydki, na pewno głupi i zapewne zepsuje serial! :(

ola_stronikowska

Czemu twierdzisz, że jest głupi? Dlatego, że nie podoba Ci się aktor? Rozumiem, że może Ci nie pasować do roli Jace'a, ale nazywać kogoś głupim bez poznania go osobiście jest bardzo małostkowe. Poza tym, daj mu szanse, bo może jego gra Cię zaskoczy. Wygląd jest ważny, ale BYCIE postacią jest ważniejsze, a z tego co widziałam na trailerze, jego gra jest jest dobra. Osobą, która w tej chwili psuje mi serial, jest niestety postać Clary.

ola_stronikowska

www . buzzfeed . com/jarettwieselman/shadowhunters-trailer-abc-family-tv-show

tutaj jest trailer.

andziaaa133

Ani Jamie, ani pan Dominic mi nie pasują na Jace. Może za bardzo przywiązałam się do tego co widziałam na okładce :)

Wampirzycaaaa

Mi się bardziej podoba niż Jamie ;) Clary tez mi pasuje do książkowej. No i po 5 odcinkach - milion razy lepszy niż film

Jedyne, co, to czemu Izzy jest niższa niż Clary? :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones