Dominic Sherwood

Dominic Anthony Sherwood

7,4
3 760 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominic Sherwood

Ciekawe jaki będzie z niego Christian... ;)

m_a_c_88

Z wyglądu? Dobryyy :) Mam nadzieję, że będzie dobrze grał.

Liwia_1

dokładnie!

Izabelka13

jak wyżej ! :D

m_a_c_88

Jeżeli zepsuję charakter Christiana na ekranie to chyba będzie zajmował pierwsze miejsce na mojej czarnej liście.
Chociaż, biorąc pod uwagę wygląd to Christian Ozera jak z książki wyciągnięty :) (przynajmniej ten mój).

m_a_c_88

chyba tylko on przypomina Christiana bo cała reszta zupełnie do tej roli nie pasuje Rose Dimitr Lissa to jeszcze jeszcze
Dimka Najgorszy

użytkownik usunięty
Emka1478

Dokładnie. Dimitri w żadnym detalu nie przypomina Dimka, którego sobie wyobraziłam za pośrednictwem książki. Tak samo Lissa.. całkowite nie trafienie w doborze aktorki. Rose jeszcze przejdzie, tak samo Christian, który został chyba najbardziej dopasowany do tego książkowego. Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, a bynajmniej czy będą realizowane kolejne części.. a jeśli będą.. to mam nadzieję, że nie zepsują mojej wizji Adriana obsadzając w Jego roli jakiegoś przychlasta.

m_a_c_88

ZAGRA ŚWIETNIE- OGLĄDAŁAM Z NAPISAMI -JEST NAJPRZYSTOJNIEJSZY Z CAŁEJ OBSADY FILMU

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones