Dominika Ostałowska

7,2
3 256 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Ostałowska

Ona umie grać i nie jest zła wcale. Zagrała w kinie ambitniejszym tj. Wojaczek i Warszawa.
Gdyby porzuciła tego gniota MJM i nie poszła na łatwiznę chałtury aktorskiej to jeszcze mogła by
pokazać na co ją stać.
Odnoszę wrażenie, że ma świetny warsztat i szkoda tego zmarnować

malyfromhell

Dokładnie, ona jest dobrą aktorką a do tego bardzo ładną kobietą, czego niestety w m jak m... nie uświadczysz. Bardzo mi żal że nie występuje w lepszych produkcjach, pamiętam widziałam dawno w tv film Łagodna i zrobiła na mnie wrażenie. Niestety widzowie już ją zaszufladkowali i kojarzą z tym wstrętnym serialidłem, a ona kabze napycha.

malyfromhell

To racja. Ona naprawdę ma talent, który marnuje w tasiemcu. Oprócz wspaniałej "Łagodnej" zagrała np. w "Bożej podszewce". Bardzo podobała mi się scena granej przez Ostałowską Anusi i Maryśki (w tej roli Krukówna), gdzie Anusia wraca do domu po dokonanym na nią gwałcie. Poza tym bardzo fajna rola w teatrze tv, w którym grała lekarkę współdecydującą o kolejce do przeszczepu.
Odnośnie do Mjm to na początku, mimo iż to tasiemiec tylko, to bardzo wyróżniała się na tle innych, było widać każdą jej emocję. No ale z biegiem czasu ona przyzwyczaiła się do chałtury, a jej postać zamieniła się w totalną groteskę.

rafal4792

a tak zapomniałbym o Bożej Podszewce

malyfromhell

"Gdyby porzuciła tego gniota MJM i nie poszła na łatwiznę chałtury aktorskiej to jeszcze mogła by
pokazać na co ją stać " - wątpię, żeby aktorzy grali w tasiemcach dla przyjemności... Łatwizna i chałtura o której mówisz jest niestety opłacalna a aktorzy oprócz artystycznej duszy mają też głodne ciała... Aktorstwo to ciężki chleb wbrew pozorom, a oceniać jest najłatwiej...

malyfromhell

Wiele osób jej nie lubi bo jej role to role osoby wiecznie niezadowolonej , smutnej kobiety . A ja oceniam ją przez pryzmat techniki i uważam że gra świetnie w czym by to nie było , czy to w " M jak miłość " , " Regine " czy w kinie w którym jest jej zdecydowanie za mało . Ja ją widze w ambitnym kinie psychologicznym , studyjnym

malyfromhell

Praktycznie od czasy gry w tym serialu przestała istnieć filmowo, a miała świetnie role w kinie chociażby "Łagodna", "Daleko od okna", "Warszawa", w między czasie też serial "Biała podszewka" i Teatr TV m.in. "Dybuk" w reż. A. Holland czy "Zdaniem Amy", a potem...

Pamiętam jej bardzo dobre epizody w serialach "Ekipa" i "Głęboka woda", a także spektakle Teatru TV "Norymberga" i "W roli Boga", ale jak na 15 lat to trochę mało

Jej rówieśniczki: Cielecka, Ostaszewska, Preis, Kulesza czy Herman zostawiły ją daleko w tyle.

Wojtek_8888

racja kolego, te aktorki wymienione przez Ciebie zrobiły dużo lepszą karierę:)

Wojtek_8888

jeszcze dobra gra w Miss Mokrego Podkoszulka

Wojtek_8888

Nie miała nowych propozycji, więc trzymała się i nadal trzyma M jak Miłość, bo ma z tego stały dochód. Z gry w teatrze nie ma dużej kasy.

malyfromhell

Dlatego warto chodzić do teatru, bo tam można zobaczyć całkowicie inne oblicze tej aktorki.Na deskach teatralnych gra w "Biesach" Dostojewskiego, "Romeo i Juli" Szekspira, "Kartotece rozrzuconej" Różowicza(Teatr Studio).Współpracuje również z teatrami: Kamienica i Capitol, grając w farsach i komediach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones