Donna ReedI

Donna Belle Mullenger

8,2
1 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Donna Reed

Jaki zaszczyt mnie spotkał napisać pierwszy temat o tej aktorce. Jak ją pierwszy raz ujrzałem w filmie "To wspaniałe zycie" zaniemówiłem poprostu ideał. Wiecej filmów z nią nie widziałem ale i tak wystawiłem jej 9/10

caratheodory

dokładnie cudowna do tego rolę jaką zagrała była po prostu idealna, takich kobiet juz nie ma

jqb17

Olśniewająca.

caratheodory

czarujący uśmiech miała :)

caratheodory

To prawda. Bardzo subtelna, dziewczęca, w "To wspaniałe życie" robi piorunujące wrażenie. Bardzo przypominała mi w tym filmie młodą Danutę Szaflarską, która też była przecież (i nadal jest!) piękną kobietą. Mają, moim zdaniem, podobne rysy twarzy.

caratheodory

+1
Również po obejrzeniu dokładnie tego samego filmu i takie same spostrzeżenia. Ideał urody. Wymiękam ;)

BartSimpson

Już pomijając urodę, jaką piękną kreację kobiety stworzyła! Takiej wspaniałej żony bym każdemu życzył :)

caratheodory

Zgadzam się z przedmówcami. Widziałem ją póki co tylko w "It's a Wonderful Life" i zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Piękna, czarująca i delikatna kobieta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones