Dorota Masłowska

5,8
204 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Dorota Masłowska

jako aktorka Masłowska jest średnia jak Tarantino, więc gdybym miał oceniać w tej gwiazdkowej skali to byłoby jakieś 5 za to, że mogło być gorzej.
ALE:) jako twórce scenarzystkę oceniam maksymalnie.
film jest genialny (moim zdaniem).

sawant

Jak oceniać? Bez problemu... Skiba dostał nagrodę dla naj. wokalisty więc Pani Masłowskiej można dać za cokolwiek.
Jako twórce scenarzystkę nie oceniam, zrobię to po 2-3 scenariuszu.
Film jest nijaki (moim zdaniem).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kotto18


Masłosiu, czytając posta wyżej, przymruż oczko i się nie przejmuj. Inteligentna z Ciebie dziewczyna, Mistrz Żuławski miał nad czym pracowac.
Świetnie wkomponowałaś się z resztą postaci.


Dla mnie Masłowska jest łącznikiem między "nami-normalnymi", inteligentnymi ludźmi, patrzącymi z góry na Silnych i jemu podobnych a właśnie "takimi Silnymi", o których powiemy "bezmóźgowie", "palant" ...
ta cała fikcja jest tak niepokojąco realna i prawdziwa, że aż strach.
I to nie wszyskto! Ciarki przechodzą, gdy przyznasz się przed sobą, że "no tak, mamy z Silnym coś wspólnego" .


PS Czyżby po seansie w Kocyku ?

O losie.


użytkownik usunięty
kotto18

Gdybyś jeszcze rozwinął (ęła) myśl?
Bo oczywiscie, jeśli jest co rozwijac.

sawant

Jako aktorka to ona jest duuuużo poniżej średniej. Prawie dno. Nawet mówić nie umie, sepleni i bełkocze, ciężko ją zrozumieć.

Mavelius

Brada Pitta w Przekręcie(Snatch) też trudno zrozumieć.Znaczy to,że jest złym aktorem?Nie oceniam Masłowskiej,bo widziałem ją tylko w jednym filmie i nie wiem,czy tak miała zagrać,czy była po prostu sobą.Nawet jeśli nie musiała grać,to reżyser świetnie wkomponował jej osobę do filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones