Doug BradleyI

Douglas William Bradley

7,9
1 868 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doug Bradley

Pinheda uwielbiam więc dałem 10 nie znam chyba innych z nim filmów ale i tak ta rola będzie jego główną życiową .Tak więc super był ten głos ta mroczna postać zawsze jak oglądam to naprawdę ciary się ma .Facet powinien zagrać w kolejnej części nikt tak nie zagra Pinheda jak on tylko on pasuje do tej roli grał w Hellraiser od początku i tylko on może zagrać tę postać :).Dlatego myślę że ten nowy film bez niego nie jest tak dobry bo jednak brakuje mnie tej twarzy starego Pinheda .Facet sprawia że normalnie od nowa się powraca do całej serii i nadal się ogląda z podziwem jak pierwszy raz zobaczyłem od razu mnie się spodobało.Niech powróci jeszcze kolejny raz będę czekał tylko on może uratować starego Hellraisera .

Tez bym chcaial ale aktor tak jak Robert Englund(Freddy krueger) sie starzeje i nie da rady juz raczej grac Pinheada w nieskonczonosc;p Dlatego ma remake wyjsc i juz go nie bedzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones