Doutzen Kroes

6,8
321 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Doutzen Kroes

Jest bardzo ładna,chyba jest dość podobna do Denise Richards?Nie sądzicie ?

PictureMan

Poznałam ją z filmików na YT "The Sexiest Workout Ever" i byłam pewna, że to Richards :) Są bardzo podobne.

PictureMan

Ja na początku jak widziałam reklamy to myślałam ze to ona !!!!

daria454

No właśnie widzisz jakie podobne,w ogóle w niektórych scenach w filmach to miny nawet robią podobne aż dziwi mnie to.

PictureMan

Może są z tego samego ojca a nie wiedzą .... hihihih :)

PictureMan

Według mnie, nie bardzo.

doliwaq

Każdy zauważa podobieństwo znanych ludzi inaczej,ktoś powie że ta i ta osoba jest do siebie podobna.Ktoś inny nie zgodzi się z tym i powie że ta pierwsza jest raczej bardziej podobna do jeszcze innej trzeciej,tak to normalne.A miałbyś jakiś pomysł kogo ona Tobie chodzi trochę przypomina?Bardzo mi się podoba ta aktorka jako Kobieta,chociaż jej grę oceniłbym raczej na 8/10.Gra dobrze,ale 10 bym nie dał.

PictureMan

Trudno mi teraz powiedzieć... Jeśli znajdę kogoś podobnego do niej z wyglądu to dam znać.

doliwaq

Fajnie dzięki,przeczytałem że ona głównie jest modelką i tym zarabia na życie,ale w 2015 roku ma zagrać w dwóch filmach.Więc może będzie okazja jeszcze ją zobaczyc na dużym ekranie bo jest piękna.Pozdrawiam.

PictureMan

Moja ulubiona modelka :) Jest podobna, nawet bardzo, ale mimo wszystko dużo piękniejsza.

PictureMan

Doutzen jest młodsza od Denise 14 lat i ma zdecydowanie delikatniejsze rysy twarzy, Denise ma ostrzejsze. Ale rzeczywiście są podobne.

PictureMan

Owszem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones