Drew Carey

Drew Allison Carey

6,1
86 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Drew Carey

Wszystko fajnie, ale czemu nie ma tu nic o Whose Line Is It Anyway?

fufur

wlasnie, dlaczego na tej stronie nie ma nic o whose line? ten serial powinien tu byc! o co chodzi?

LOSTPROPHET

Może dlatego, ze nie jest to serial, a program rozrywkowy.

uberzuber

A "Drew Carey's Green Screen Show" jest wiec o co chodzi? No nic, mi
brakuje Wliia...

LOSTPROPHET

Wliia było około 1,5 roku temu , ale ktoś z góry stwierdził, że się nie nadaje na tą zacną stronę i wykopał je z filmwebu na zbyty pysk czym mnie i innych fanów wnerwił niemiłosiernie.

Pechowiec

próbowałem wliia zgłosić jakiś tydzień temu, ile mam czekać na odpowiedz? czy czy będzie czy jak to przebiega...?

Pechowiec

to ja bardzo chętnie wyrażę swoją opinię na temat WLiiA osobie odpowiedzialnej za usunięcie tego jakże "niestosownego " ;) programu ;)

fufur

może z tego samego powodu dla którego nie ma tu Familiady i Koła Fortuny chociaż jest np. p. Strasburger
uwielbiam ta waszą "nadgorliwość" pod wpływem mody obywatelu, bo gdybyś był prawdziwym fanem wliia to nie zadawałbyś durnych pytań

caninae

I jeszcze dodam że to ogólnie filmweb ssie bo a) mamy tu tony niekontrolowanych wypowiedzi gimbusistów na koksie
b) jest ograniczony z jakiegoś durnego powodu do FILMÓW, SERIALI i GIER WIDEO (wtf), programy rozrywkowe jaż jak widać nie podpasiły "twórcom" przez co odcinają wielki kawał kultury, komedii i wielkiego intelektu takich sław jak Carey, Hicks czy Carlin

caninae

Tak, jasne. Whose line nie ma, za to Green Screen Show owszem. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale jeśli na filmwebie pojawiły się (gry co moim skromnym zdaniem daleko odbiega od założenia strony FILMweb), to show, programy rozrywkowe czy nazywajcie to jak chcecie tym bardziej powinny też się tu znajdować. Zwłaszcza Whose line is it anyway ;]

użytkownik usunięty
Sancerree

Gry pojawiły się ponieważ, producent może zapłacić za przychylną opinię swojej gry na filmwebie.

caninae

Gdybyś nie był głąbek to byś wiedział, że Strasburger to aktor.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones