Oglądam właśnie "Władzę absolutną" i po 30 minutach filmu, wchodzę na filmweb by napisać ten komentarz. Nie wiem co ten facet w sobie ma, że potrafi tak oczarować człowieka swoją grą. Zapewne talent :)
Lubię także jego twarz. Ma serdeczne i miłe oczy.
Moim zdaniem jeden z lepszych amerykańskich aktorów.
Uwielbiam go za rolę z filmu Twierdza i Wróg u bram, dla mnie mógłby zawsze grać takich wojskowych, bo świetnie do tego się nadaje i w sumie czytałem jego życiorys i sam powiedział, że lubi takie role. Wróg u bram... mm... super rola snajpera Koniga! Ostatnio, to nawet na TVN7 oglądałem 2 razy ten film, w sobotę i...
Oglądałam już:
Oblicze Miłości - wiem, niektórym może się nie podobać - ckliwe melodramaty i te sprawy - ale ja akurat lubię czasem pooglądać jakiś wyciskacz łez, i jak dla mnie film jest świetny
Niepokonani - tak, już czytałam na temat wątpliwości co do autentyczności tej książki, mimo to - niesamowita historia,...