Edward NortonI

Edward Harrison Norton

8,8
100 769 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edward Norton

Facet...

użytkownik usunięty

który nie jest piękny,ale jak się ogląda to nie można oczu oderwać. Ma to coś.

To przez to przeszywające spojrzenie…
Bynajmniej ja mam takie wrażenie

agab_10

Bynajmniej =/= przynajmniej

agab_10

bynajmniej oznacza wcale baranie wiec twój tekst "Bynajmniej dla mnie " nadaje sie do zlewek.

maciekb80

Aha. Dziękuję, za tą informację, teraz moje życie odzyskało sens!
PS: To, jak mnie nazwałeś mówi o tobie bardzo wiele

agab_10

ciekawe jakie jeszcze wyrazy uzywasz jako inne ich tłumaczenie.

użytkownik usunięty
maciekb80

przyganiał kocioł garnkowi, ty za to mógłbyś się składni nauczyć..

co byś jeszcze nie chciała.

użytkownik usunięty
maciekb80

i na to wychodzi mój drogi , ze jedynym baranem tutaj jesteś Ty.:)

ty nadal tu.

agab_10

p.s lubie nazywać rzeczy po imieniu

maciekb80

"Wiele osób razi używanie słowa bynajmniej w sposób niekonwencjonalny, w znaczeniu 'przynajmniej'. Jest to jednak innowacja dość rozpowszechniona, często spotykana w Polsce centralnej i na Pomorzu. Skoro przedostaje się do języka osób wykształconych, niewykluczone, że kiedyś zostanie zaaprobowana. Tak się stało w literackim języku kaszubskim, gdzie bënômni jest synonimem przënômni 'przynajmniej':.." Pozdrawiam :)

mam to samo. to jak hipnoza...

O to, to.Dobrze powiedziane :)

użytkownik usunięty
kinomanka_1

O tak, patrzy i aż przeszywa...

Ja uwielbiam jego głos, mogłabym go słuchać i słuchać bez końca.

strawberryblonde

Również uwielbiam jego głos i nie cierpię, gdy nie ma opcji wył. lektora, a wł. napisów. Wtedy film wiele traci na odczuciu.

Myślałam,że tylko ja tak mam.

Dla mnie on się podoba i z wyglądu ogólnie i zgadzam się, że ma "to coś". A głos i spojrzenie...ach..

On ma cos w sobie, Nie wiem co to jest czy to jego spojrzenie czy cala jego sylwetka ale jak go zobaczylam wczoraj w filmie Wiezien nienawisci po przemianie to mi sie bardzo spodobal, chociaz widzialam go w innych filmach. Nie ma co nietuzinkowy meczyzna

użytkownik usunięty
Dzastina221

Warto obejrzeć z nim "Malowany welon"- piękny film.

Ogladalam, jakbym miala takiego meza jak bohaterka tego filmu cieszylabym sie strasznie. No ale to film.

Rzeczywiście film świetny.:D A co do Nortona to zdecydowanie ma w sobie "to coś" i podoba mi się w nim praktycznie wszystko :)

Edek zajebisty jest,przyznaje!

On ma w sobie coś takiego że nawet w tym ubraniu skauta w "Moonrise kingdom" wyglądał dobrze :)

Mimo czterdziestki na karku, ma wciąż chłopięcy urok ;)

Dokładnie :)

Według mnie jest bardzo przystojny :-)

Ma idealną mimikę twarzy. Jego oczy mówią wiele, a jego twarz jest bardzo męska i chłopięca zarazem.

użytkownik usunięty
brudna91

Ja mam zawsze, jak go widzę, chęć posadzienia na sofie i przegadania całej nocy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones