Elijah WoodI

Elijah Jordan Wood

7,9
31 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elijah Wood

dziwne że człowiek,który był jedną z większych dziecięcych gwiazd lat 90-tych a przede wszystkim aktor który zagrał główną rolę w znakomitym władcy pierścienia,nie dostawał później żadnych znaczących ról w hoolywood,naprawdę nwm czemu niektórych aktorów,spycha się na boczny tor,choć odnieśli wielki sukces jak np. tom hulce który zagrał wspaniale w amadeuszu,a później już nic wielkiego nie zagrał,co do elijah mam nadzieję że nie zostanie aktorem jednej roli dla większości osób(choć pewnie nie dla wszystkich),mimo wszystko życzę mu by zerwał z utożsamieniem go z jedną postacią (choć jak w przypadku hulce'a,christophera reeve czy petera wellera filmowego robocopa może to nie być łatwe),jakaś większa wyrazista rola w jakiejś superprodukcji może kto wie,powodzenia elijah,trzymam kciuki

ChubakaCieLubi

Kocham cię normalnie za te jaja na czole XDD

Ja uwazam osobiście, że to już wybór Elijah’a, co będzie robił ze swoją karierą i nikt nie powinien się w to wtrącać. A w roli Froda był swietny, sam Peter Jackson (reżyser Władcy Pierścieni) to przyznał. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli tej postaci

Frodo_Baggins_z_Shire_u

To fajny aktor fajną rolę odwalił w Sin City.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dj_carlos

Nie jestem gejem, bo jestem dziewczyną, a nawet gdybym była, to co? To mnie nie wyklucza z posiadania własnej opinii. Wiem, że się wtrącam, ale muszę jak widzę coś takiego

Frodo_Baggins_z_Shire_u

Wyklucza bo pokazałaś w tej chwili że jesteś hipokrytką, bo mi zarzucasz że rzekomo się wtrącam, gdy ty sama się wtrącasz( i to bynajmniej już nie rzekomo, a na prawdę, co sama teraz potwierdziłaś) .. żegnam :p

dj_carlos

Jeju, po prostu mówię, że nie należy wtrącać się w życie aktorów, bo nie każdy musi pragnąc ogromnej sławy i jeśli gra w mniej znanych filmach, to ma do tego swoje powody

Frodo_Baggins_z_Shire_u

No to się nie wtrącaj,w takim razie :p

obywatelw

Wg mnie absolutnie nie miał w czym przebierać. Jeśli spojrzeć jakie filmy królują w mass mediach (hollywood) nie było tam dla niego miejsca (cechy fizyczne). Role jakie najprawdopodobniej mu przydzielano były epizodyczne, drugoplanowe i najpewniej słabo płatne.

Po sukcesie LOTR i kasie jaką zarobił, jeśli nie jest głupi mógł spokojnie inwestować lub żyć jak klasa średnia co jakiś czas biorąc rólki w kinie niezależnym "z wyboru".

dj_carlos

Nie dostawał ról bo powiedział publicznie że w hollywood grasuje szajka pedofili co jest pewnie prawdą.

dj_carlos

Ciekawy punkt, bo nie tylko on jest taka "ofiarą" hollywoodu. Kevin sam w domu aktor jednej serii , Harry potter itd itd, jaki moze byc temu powod ? aktorzy ponad przecietni, a filmow pozniej zadnych wielkich jak ich pierwotne.. dlaczego ? producenci filmowi nie chca "odcinac" ich od ich ikon ?

dziwne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones