Ellen Pompeo

Ellen Kathleen Pompeo

8,1
3 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ellen Pompeo

Czytając zdziwiłam się, że aż tylu ludzi zwróciło uwagę na 'okropny' głos Ellen... w rzeczywistości to tylko poza, którą ona sama wykreowała tworząc postać Meredith:) Uważam że jest genialna... tak jak wiele moich poprzedniczek, chciałabym w jej wieku wyglądać tak dobrze jak ona:) Nie wyobrażam sobie tego serialu bez niej... Tylko trochę wkurza mnie jej postać w 4 sezonie... widziałam tylko parę odcinków, ale popsuła mi trochę krwi:-P

kochatka87

ja też bardzo lubię tą aktorkę, chociaż czasem denerwuje mnie w "chiurgach" :) często wygląda jakby cały czas była zmęczona xD

kochatka87

Moja koleżnka nie chce mi uwierzyć, że Ellen wykreowała ten jak ona rówznież twierdzi "okrpny i sepleniący" głos. Masz może jakieś żródło skąd się o tym dowiedziałaś, gdzie można o tym poczytać?

catarina

ja pamiętam, że czytałam o tym w wikipedii:-P Jest dużo ciekawostek na temat serialu i aktorów:) Jeśli interesuje Cię również soundtrack to też możesz go znaleźć w wikipedii :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones