Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Obejrzałem zaledwie dwa filmy z udziałem tej młodej osóbki i stwierdzam z pełną świadomością ,że oto wyrasta na naszych oczach niezwykle utalentowana aktorka.Znakomita zapadająca w pamięci rola w filmie "Pułapka",postać przez nią stworzona w tym że obrazie do dziś nie daje mi spokoju niezwykle dojrzale zagrana ,niezwykle mroczna (Ellen podczas kręcenia tego filmu miała zaledwie 17 lat).Wielki szacunek za to co zrobiła w "Pułapce".Drugi film z udziałem Page który miałem przyjemność zobaczyć to oczywiście "Juno" wart obejrzenia z co najmniej dwóch powodów ,niezwykle oryginalnego scenariusza no i oczywiście odtwórczyni roli głównej.Zagrała tam tak przekonywująco tak niesamowicie autentycznie iż można było się bez problemu
wczuć w historię opowiadaną w tym filmie.Oby więcej takich ciekawych ról w tak ciekawych filmach ,szkoda by było zmarnować jej talent na potrzeby komercyjnych badziewi które zalewają dzisiejsze kino.

garyoldman_2

ogladałam te same 2 filmy co ty z jej udzialem i musze powiedziec ze tez mi sie podobaly.

garyoldman_2

Jeżeli tak bardzo ją lubisz to możesz obejrzeć ,,The Tracey Fragments"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones