Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

Za jaką kreację cenicie najbardziej tą młodą aktorkę ? Ja, najbardziej lubię ją za rolę Juno w filmie o tym samym tytule.
Pozdrawiam

Mi się najbardziej podobała w pułapce ,fenomenalnie zagrała swoją role.

użytkownik usunięty
Bob_12

Wiele osób narzeka na tak wysokie oceny tej aktorki, przez co wielu fanów lanserów zaczęło zaniżać tu oceny;P No ale o.k. Warto jednak pamiętać, że Ellen to nie tylko Juno, mi się osobiście bardzo podobała jej gra w "Przypadki Tracey".

"Przypadki Tracy" jak narazie chyba jej najlepsza rola ,najbardziej wyrazista chociaż w Juno i Pułapce też spisała się znakomicie.Jest po prostu świetna !!!



"Hard Candy" ... i wszystko jasne :)




Pułapka była genialna

Golden_Rose

"Hard Candy", "Juno" z innych filmów jej nie kojarzę, ale te dwa pozwalają mi twierdzić, że dziewczyna ma talent!! I w dodatku jest bardzo ładna... :)

kasiaaa7891

"Hard Candy" oraz "Juno". dzieki jej grze aktorskiej oba filmy szybko wciagaja.

YOUR_FAVOURITE_UNCLE

Polecam jeszcze "The Tracey Fragments" oraz "An American Crime", w obu wypadła naprawdę przyzwoicie. Dla fanów Ellen Page pozycje obowiązkowe.

mnie również. Juno to bardzo ciekawy film. A ona zagrała fenomenalnie;)

P.U.Ł.A.P.K.A!
kocham kocham kocham ten film i jej kreacje.
była naprawdę powalająca

Mi najbardziej podoba się jej kreacja w "THE TRACEY FRAGMENTS,,.

kinia148

Zgadzam się, świetna rola, cudownie zagrana. "The Tracey Fragments" jest wogóle świetnym i nowatorsko nakręconym filmem, a Ellen dopełnia ideału :)

użytkownik usunięty

Ostatnio miałem przyjemność obejrzeć "Pułapkę" i waktycznie niesamowita rola! pozdrawiam

Za Haylie w Hard Candy.











Mi zdecydowanie najbardziej spodobała sie w "An American Crime". Znakomicie zagrała Sylvię Likens

Pułapka

Amish1188

Za Hard candy oraz Juno.. Świetnie zagrała

vitaniti

mi w ''hazardzistce''. Niestety w innej roli nie miałam okazji jej zobaczyć...

najbardziej podobała mi się w Hard Candy i Mouth to mouth

użytkownik usunięty

"X-Men: Ostatni bastion". Idealna Shadowcat

Pierwszy raz zobaczyłam ją w Pułapce, powalająco, natomiast w Juno - fenomenalnie.

American Crime .....Ten film i ta rola ......

Z filmow ktore widzialam chyba najbardziej jednak podobala mi jej rola w "Juno". Zagrala ja fenomenalnie, oryginalnie. Fajnie zagrala tez w "The Tracey Fragments". Swietna akotrka, mam nadzieje ze bedzie grala w filmach w ktorych bedzie mogla swoj talent pokazac ;)

We wszystkich powyższych filmach dobrze zagrała. Dziś widziałem ją w "Smart People" - świetna rola, ogólnie film bardzo sympatyczny.

Pozdrawiam!

Jak ktoś już wcześniej napisał Shadwocat w X-Menie 3!!!

Bociek_O_le

X-men ostatni bastion,zagrała świetnie(jak wszędzie)

Mnie sie baardzo podobala w Juno.. film byl jednym slowem fan-ta-sty-czny!

Zdecydowanie X-Men 3 i Juno!!! Mysle ze wyrosnie z niej wielka gwiazda!

czy nikt tutaj nie oglądał ReGenesis? Zbuntowana Gotka Lilith super. Tracey Fragments ani American Crime jeszcze nie widziałem. ostatnio obejrzałem z ciekawością I Downloaded a Ghost i nawet mi się podobało widać że bawiła się na planie.

gutex0

mnie podobała sie wszędzie w An american crime i juno była świetna ale jak miałbym wybrać to chyba w hard candy

A mnie wyjatkowo irytuje. Irytuje mnie jej sposob grania, a jak powiedzial Kaluzynki "dobre aktorstwo w filmie jest wtedy, gdy go nie widac". a u niej zawsze widac ze gra. nie jest zbyt naturalna. przkro mi, ale za nia nie przepadam.

ImperatorKuba

z tego co widzialem

1. Tracey Fragments / Naprawde dobra
2. Hard Candy / zapada w pamiec (dystrybutor po raz kolejny pojechal ostro z tlumaczeniem...)
3. Juno / standart

Ryszkov

Hard Candy - REWELACJA

Nie spodobała mi się w juno, za to w Hadr Candy poszlo jej niexle ;]

CallMeShaddy

Oglądałem tylko jeden film z nią "Juno" i strasznie mi się spodobała. Jej rola bardzo przypadła mi do gustu.

Przy okazji bardzo ładna jest.

dla mnie na wieki wieków pozostanie Juno McGuff ;)

użytkownik usunięty
avocado_

Ja oglądałam chyba tylko "Juno", ale bardzo mi sie tam spodobała. Fenomenalna była :)

Jestem świeżo po obejrzeniu "American Crime" i ten film utwierdził mnie w przekonaniu że Ellen Page jest aktorka z wielkim talentem ,myślę że nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. Najlepiej sprawdza się w dramatach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones