Elliot Page

Ellen Grace Philpotts-Page

7,5
20 777 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elliot Page

kolejna hollywoodzka aktorka pod niebiosa wychwalana, a tak naprawde slaba, robiaca wszystko na sile, zero naturalizmu.

nasthassia

Idzie dwóch studentów ulicą i widzą kawałek kartki leżącej na chodniku.
Jeden się pyta drugiego:
- Co to jest?
A drugi odpowiada:
- Nie wiem, ale kserujemy!

Davis42

hahahhahahahahahah dobry żart;p
akurat w tym siedze to sobie to jestem w stanie wyobrazic:D:D:D

nasthassia

i oczywiście te słowa padły z ust dziewczyny.

zazdrość!

według mnie to świetna aktorka oraz bardzo ładna.

Klasyczny

pewnie zazdroszcze jej, ze nia ma cyckow;]

nasthassia

Nie, pewnie najzwyczajniej w świecie zazdrościsz jej urody ;)

nasthassia

Facetowi ciężej oceniać aktorki pod względem ich umiejętności bo są to często piękne kobiety, a takowe niejako z góry dostają od nas same plusy,obojętnie jakie ich działania czy umiejętności ocenie podlegają.
Po tym przydługawym wstępie czas na wypowiedż o ellen - gra na pewno nierówno (świetna w juno, mouth to mouth czy smart people ale mało przekonująca w whip it czy tracey fragments),ale przez to że jest taka ładna to jej wszystko wybaczamy hehe...

orr22

Ciekawa teza, ale coś w tym jest; faceci oceniają wyżej ładne aktorki, a
kobiety niżej, czyli wychodzi sprawiedliwie :)

Davis42

bzdura, ja uwielbiam Scarlett Johansson i Kate Winslet i uważam, że są pięknymi kobietami i świetnymi aktorkami.

za to gdzie talent i ładna buzia u Page , tego nie wiem

nasthassia

skoro uważasz ze page nie ma ładnej buzki pochwal sie Twoja facjatą to ocenimy :)

nie oceniajcie a nie będziecie oceniani ;)

swoja drogą co z tego ze nie ma cyckow? czy to ejst wymóg? Dojrzewa wolniej - ma fizjonomie 15letniego dziecka wiec nie wymagaj od niej cyckow :)

zobaczysz za pare lat jak bedize miala z 25 :)

nasthassia

No dokładnie. Widziałem kilka filmów z Ellen Page i w każdym czasem tak dziwnie macha głową rozmawiając, strasznie denerwujące ;/ bo widać, że ona tych ruchów się wyuczyła na pamięć, zresztą nikt tak się nie zachowuje... ona moim zdaniem może i złą aktorką nie jest, ale widać, że stara się by było jak najbardziej naturalnie, niestety aż za bardzo tego chce i wychodzi to wszystko sztuuuuucznie.

reaster

Czy Ty naprawdę w każdym temacie musisz ją krytykować? Wystarczy jak zrobisz to raz.

nasthassia

a moim zdaniem Ellen gra dobrze, przekonująco, interesująco. ma w sobie coś ciekawego, czego większości przedstawicielek młodego pokolenia aktorskiego - patrz: Hillary Duff, Kirsten Stewart itd. - brakuje. ;)

Lila_Hekate

no jak dla ciebie mlode pokolenie aktorskie to hillary duff i stewart to nie dziwie sie, ze page ci imponuje ;]

nasthassia

jesli uwazasz ze ten prosiak z wielka dupa o nazwisku johansson jest ladna to nie dziwi mnie ze kwestionujesz urode i talent Ellen Page, scarlet johansson to dopiero przereklamowany produkt i do tego brzydki i juz nie swiezy :))

nasthassia

To wskaż mi aktorkę młodego pokolenia, która zagrałaby lepiej w "Hard Candy" i "Tracey Fragments" ? Doskonałe, perfekcyjne kreacje, trzeba być pełnym złej woli, lub być totalnym ignorantem, żeby tego nie dostrzec !

David_Ames

nie badzmy smieszni, ta aktorka gra totalnie beznadzienie, tak sztucznie że aż to śmieszy. nie mogłem zmęczyć hard candy do końca, głównie ze względu na jej osobę

Orest_Lenczyk

Orest zgadzam się w stu procentach ! Hard candy jest jednym z gorszych filmów jakie widziałam i dziwie się , że obejrzałam ten film do końca , Page irytowała mnie strasznie , do tego ta jej dziwna maniera z machaniem głową ( jak już ktoś o tym wspominał ) , po prostu masakra . Okropnie sztuczna i zmanierowana , być może za parę lat się wyrobi , bo z talentem to się ona nie urodziła . Wielcy znawcy, mówiąc , że Ellen jest dobrą aktorką obrażacie dobre aktorki .

nasthassia

Chciałaś napisać raczej "zero >>naturalności<<

naturalizm:
1. «uwydatnienie czegoś nieprzyjemnego, brutalnego»
2. «kierunek filozoficzny tłumaczący całość zjawisk zachodzących w świecie działaniem praw przyrody»
3. «kierunek w literaturze i sztuce powstały w drugiej połowie XIX w., którego głównym założeniem było wierne rejestrowanie zjawisk życia, również w jego drastycznych przejawach»
4. «kierunek pedagogiczny oparty na założeniu, że praca wychowawcza jest najbardziej skuteczna, gdy przystosowuje się do natury dziecka»
5. «kierunek w socjologii drugiej połowy XIX w., opierający się na założeniu, że społeczeństwo jest częścią przyrody i jej prawa decydują o przebiegu procesów społecznych»

A tak w ogóle to się nie zgadzam:) Może Ellen gra dość podobnie w większości filmów, ale na pewno bardzo pozytywnie wyróżnia się na tle aktorek w jej wieku. Wybiera trudne role i wychodzi z nich obronną ręką.

Krolik_Pudding

otóż właśnie ;)

nasthassia

Ellen Page jest świetną aktorką. Mam czasami wrażenie, że niektóre role czekały na taką osobowość. Bo Page z jednej strony ma w sobie dziecięcą naiwność, a z drugiej strony jest niezwykle dojrzała emocjonalnie - przez co zwłaszcza w rolach dramatycznych jak w Amercian Crime wypada bardzo przekonująco. Zarzut, że powiela schematy jest niezrozumiały - jak można porównać jej role w Juno, AC czy Whip it? Za każdym razem wypada inaczej. Kino bardziej ambitne mam wrażenie czekało na taką postać - nie mam pojęcia w czym więc mogą być przereklamowane autentyczny talent i najważniejsze: osobowość?

shafee

Uwazam ze to bardzo dobra aktorka. Lubie ja,ma oryginalna urode. :)

Jill_

Dla mnie akurat jest (przynajmniej w polsce) mocno niedoceniona. W tak Młodym wieku zagrała już pare naprawde trudnych aktorsko ról (Juno, Hard candy. American crime) a w rankingu aktorek nie ma jej nawet w top 100 choć znalazło się tam miejsce dla gorszych od niej aktorek jak Jessica Alba, Jennifer Aniston czy Milla Jovovich

gremlinwojtek

Jej rola w Incepcji, powalająca. SPOJLER. Były takie momenty, kiedy myslalam ze jej Ariadane jest po uszy zakochana w Cobbie i tylko przez to jest taka troskliwa .

użytkownik usunięty
gosiukukuk

:) Ja tez myslalam,ze Ariadane bedzie z Cobbem. :) Ale ona jednak chyba wolala tego jej przyjaciela. :) Co powiedzial: pocaluj mnie. Ona to zrobila i spytala,czy to bylo konieczne. A on:
Nie,ale warto bylo. :D
haha.

Lubie ja,bardzo dobra gra. I jest ladna.

moim zdaniem jeśli dostała nominacje do oskara za role pierwszoplanową w filmie Juno to znaczy że jednak umie grać i nie jest taka przereklamowana :) ale to tylko moje zdanie :)

asiola

przereklamowany to jest pattinson czy aniston, ktora gra w kazdej komedii romantycznej.

gosiukukuk

widziałam ją tylko w Juno i uważam że była świetna! teraz mam zamiar zobaczyc ją w Incepcji, zobaczymy ;) a propo jej urody uważam ze jest b. ładna :)

gosiukukuk

tez myślałam ze Cobb i Ariadna będą razem

nasthassia

Aktorka, mimo młodego wieku, ma talent i jest przeładna! Dla mnie rewelacja. A przez autorkę tematu przemawia chyba zazdrość.

milena19842

Przez autorkę togo posta przemawia zazdrość i brak gustu

Kalinea

Dziecinna jesteś...

nasthassia

Polecam Ci obejrzeć " amerykańska tragedia" i pokaż mi aktorkę młodego pokolenia, która tak dobrze potrafi zagrać przerażenie...

użytkownik usunięty
nojszek

Ma specyficzny typ urody, który bardzo mi odpowiada :)

oj nie zgadzam się zupełnie z tematem. Ellen to naprawdę dobra aktorka, tak jak ktoś napisał wyżej - co z tego, że w większości filmów gra podobnie.. a Denzel nie gra? po prostu robią filmy pod niego i role które odgrywa zawsze idealnie pasują do fabuły.

nasthassia

Piszecie, że dziwnie macha głową jak mówi. Zaraz napiszecie, że dziwnie mruga albo, że dziwnie oddycha. Każdy ma prawo do własnych nawyków i akurat dla mnie nie jest ważne to, jaką ona jest aktorką bo jest świetną osobą i mnie to wystarcza.

nasthassia

twoje argumenty są dosc płytkie, więc oczywiste jest to, żenie masz racji:]/ dziewczyna ma talent, nic nie jest u niej wymuszane, jak nie raz czułam, gdy grała skarlet, ktorą tak lubisz i która wygląda jak karp. Ellen jest świetna, a jeśli wymagasz nie wiadomo jakiej urody i cycków , to przerzuc się na kino gdzie gra Megan Fox, na twoim poziomie pewnie będzie to kino wsytarczające.

Eryniae

i jeszcze jedno , jeśli twierdzisz że dziewczyna z taką twarzą nie jest ładna to ja proponuję wizytę u okulisty, albo kupienie mocniejszych szkieł (ewentualnie istnieje jeszcze jedna możliwośc -zwyczajnie zazdroscisz jej urody, ale miejmy nadzieję, że to nie wchodzi w grę)
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://1.fwcdn.pl/an/49468/10318.%24.jpg&amp; imgrefurl=http://www.filmweb.pl/news/Ellen%2BPage%2Bwalczy%2Bo%2Bprac%25C4%2599% 2Bukochanej-60812&amp;usg=__WCIh6KQ-vfZ5l3g8deOcCkev0HM=&amp;h=600&amp;w=375&amp ;sz=267&amp;hl=pl&amp;start=80&amp;zoom=1&amp;tbnid=bQPB9_PQvJvivM:&amp;tbnh=135 &amp;tbnw=84&amp;ei=CG0CToS4DM-k-gbV2tnYDQ&amp;prev=/search%3Fq%3Dellen%2Bpage%2 6um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DN%26biw%3D1366%26bih%3D667%26tbm%3Disch&amp;um=1&amp;it bs=1

nasthassia

Zero naturalizmu? Czyli twierdzisz, że zero w niej kierunku artystycznego zapoczątkowanego przez Zolę, który pokazywał człowieka jako istotę biologiczną, część natury? Biedna Ellen Page, to jej wina że nie występowała w "Chłopach'!
Pomijając grę aktorską - krytykować owszem i można, ale z głową :P Twoja wypowiedź to absurd

Ardhiel

Gdybym był dziewczyną został bym lezbą http://soberinthecauldron.blogspot.com/2011/07/ellen-page.html

Duch0wny

gdybym była chłopakiem to bym się powiesiła - Ellen woli dziewczyny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones