Elton John

Reginald Kenneth Dwight

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/7893/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":2172,"rate":8.16206261510129,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":4,"name":"music","above5p":false,"career":{"name":"kompozytor"},"ranking":{"name":"Muzyki","link":"/person/ajax/roles/7893/4","url":"/ranking/person/music"},"rating":{"count":91,"rate":8.087912087912088,"desc":"ocen","profession":"muzyki"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/7893/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":68,"rate":7.838235294117647,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/7893/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":63,"rate":7.761904761904762,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/7893/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":57,"rate":7.4035087719298245,"desc":"ocen","profession":"występów osoby"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/7893/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":29,"rate":7.586206896551724,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,2
2 172 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John
 • bo jest gejem. Polska to ogólnie bardzo nietolerancyjny naród ale to już jest qrwa przesada! Może też przy okazji wystawcie jedynki Woodyemu Allenowi, bo to Żyd, Morganowi Freemanowi, bo czarny albo Alowi Pacino, bo makaroniarz.
  Ja dałem mu 9/10 i liczę, że w końcu się opamiętacie!

 • lew890 Zgadzam się, spójrzcie sobię na ocenę polskich gwiazd i zastanówcie się , zajebiście że on jest gejem i jest z tego zajebiście szczęśliwy... eh

 • DeeelShannon Dokładnie. To jest jakaś kpina, że Polaczki zaniżają średnią jednemu z najbardziej utalentowanych muzyków. Brak mi słów...

 • lew890 10/10 niesamowity kompozytor, genialny muzyk!

 • RWX Hmm... George Michael też jest gejem a zobaczcie jaką on ma ocenę na fimwebie...

 • Jachu95 A Mercury. Średnia Eltona jest żałosna, a to bardzo dobry artysta.

 • _Andrzej_ Odebrało mi mowę. Jeden z najwybitniejszych muzyków naszych czasów a tutaj takie coś?. Żenujące. Moim zdaniem ta ocena udowadnia jacy niektórzy nasi rodacy są zaściankowi.

 • lew890 Ja mu dałem 1 za promowanie dewiacji.

 • malcolm_7 1 to powinieneś dostać w szkole, z WDŻu za takie wypowiedzi. Lepiej wróć do książek i poucz się trochę, proponują zacząć od sprawdzenia znaczenia słów "dewiacja" i "promowanie". Ja mu daję 10/10, bo pomimo tego że nie przepadam za taką muzyką i zwykle słucham hip-hopu, to Elton jest wybitnym artystą i bardzo lubię kilka jego piosenek. Zresztą trzeba mu trochę wyrównać średnią, bo jak widać takie niedouczone trepy jak malcolm trochę ją zaniżyły.

 • _Candy_ Już starożytni doszli do wniosku, że homoseksualizm nie jest normą. Poza tym jestem w pełni świadomy znaczenia słów dewiacja oraz promowanie i celowo ich użyłem. Zachęcam do otwarcia oczów.

 • malcolm_7 Czy muzyka jest dewiacją? Wydaje mi się, że właśnie to promuje najbardziej.

 • użytkownik usunięty

  malcolm_7 Tak, znany arguemnt: "już od starożytności wiadomo, że...". Najczęściej używa sie go po to, żeby wciskać naiwnym ludziom jakieś tam odpromienniki czy magiczne zioła z końca świata, które podobno "juz starożytni egipcjanie znali...". Ale w starożytności też o tym było mało wiadomo. Homoseksualizm nie jest normą, faktycznie. Ale albinosi też wykraczają poza ramy normy. Czy to jest także dewiacja? To, że nie jest normalne, nie oznacza, że jest złe(czasem jest zupełnie na odrwót-być dziwnym w nienormalnym świecie).
  Homoseksualizm jest obecna także u zwierząt. A one na pewno nie manifestują czegoś. To po prostu ich instynkt jest nieco...inny.
  Swoją drogą, ciekawe, czy jak urodzi się Panu syn, który będzie gejem, to czy spalisz go na stosie. Myśle, że wtedy otworzą się oczy.

 • I w bardzo małym % bo jest to przecież choroba, zaburzenie seksualne. Gdyby lew przystawiał się jedynie do drugiego lwa to już dawno byśmy nie mieli tych wielkich kotów na sawannie. A ten ułamek % sam pokazuje jaką jest to patologią, na pewno nie zamierzoną przez naturę bo ta dąży do spółkowania dwóch przeciwstawnych sobie płci.

 • malcolm_7 to może ty je otwórz. To że "starożytni" tak twierdzili nie znaczy że tak jest może mi powiesz że da vinci był debilem tylko dlatego że był gejem? ŻAL MI CIĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • malcolm_7 "Już starożytni doszli do wniosku, że homoseksualizm nie jest normą" - właśnie nie doszli. Na ten przykład homoseksualizm w Atenach był w modzie (byle związek skończyl się, kiedy młodszy partner zostanie pełnoprawnym obywatelem) jako związek między dwoma istotami wyższego rzędu.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • undula Nie popieram gejostwa, ale podobno w dawnych czasach homoseksualizm był czymś ekskluzywnym. Z racji słabej pozycji kobiet był uważany nawet za modny. Za przykład może posłużyć np. film oparty na faktach Alexander, albo w jednej z części trylogii Henryka Sienkiewicza. Han wrogiej armii w swoim namiocie zamiast żony miał męża.

 • Pafcio79 O ile pamiętam, to był jego syn chyba...

 • malcolm_7 Skoro piszesz że w starożytności homoseksualizm był już uważany za coś nienormalnego, myślę, że masz dowody? Bo Platon np. uważał że związek dwóch mężczyzn jest lepszy niż związek heteroseksualny. Nie podoba mi się działanie eltona, tzn adopcja dziecka, jednakże to nikogo nie upoważnia do wypisywania bzdur i dorabiania teorii. Piszesz o innym rodzaju seksu, który jest nienormalny, a na pewno w domu uwielbiasz oglądać to samo w pornosie, tylko w wykonaniu pary heteroseksualnej. Lesbijki też pewnie ci podchodzą... trochę mniej hipokryzji. Piszesz też o naturze... tak więc z punktu widzenia natury, powinna teraz dążyć do ograniczenia płodności u ludzi, ze względu na brak równowagi gatunkowej. Jakiś taki niedouczony mi się wydajesz

 • malcolm_7 Akurat w sparcie bardzo gorąco zachęcano do homoseksualizmu, a w Atenach każdy miał pod tym względem wolną wole.

 • użytkownik usunięty

  lew890 To nie tylko Polaska. Można zpostrzec, jak często argument "you are gay!" na różnorakich forach używany jest, aby kogoś po prostu obrazić. Bardzo często ludzie mówią o gejach jako o ludziach gorszych. Te chore fobie spowodowane brakiem samodzielnego myślenia u innych doprowadzają mnie do szewskiej pasji. Tak na prawdę większość społeczeństwa kompletnie nie wie nawet, czemu tak jest, że niektórzy są homoseksualistami. A prawda jest taka, że z badań wynika, iż żaden gej nie ma na swoją orientację wpływu. I wielu gejów próbuje nawet obdażyć cielesną miłością płec przeciwną, ale bezskutecznie. Bo to wbrew ich naturze.
  Człowiek, który urodził się, dajmy na to, z nienaturalnie krótkimi nogami, też na to wpływu nie miał. I też nie jest(w żadnym wypadku nie chce się wyrazić o takim przypadku negatywnie) normalny. Mamy wymagać od niego, żeby "wyrósł sobie" sam nogi? A może po prostu go zaakceptować.

 • użytkownik usunięty

  Homoseksualizm to temat na głębszą polemikę. Nie jest to tak do końca naturalne jak mówisz, kobieta i mężczyzna uzupełniają się a ich miłość jest potrzebna dla przetrwania gatunku. Nie powiedziałbym też by dwóch trzymających się za rękę/całujących się mężczyzn było normalnym widokiem, w ogóle lepiej aby dzieci takich rzeczy nie spotykały na ulicy. Nie mam nic do gejów, nie atakuję ich, ale jednak jest to skomplikowany temat.

  Elton John ma dobre piosenki, nie wiem czemu ma taką niską średnią.

 • Nie. W tym temacie nie ma miejsca na polemikę, no chyba, że zło chcesz jawnie nazywać dobrem.

 • lew890 No tak, jeżeli jest homoseksualistą, to nie można mu stawiać 1 ani go za to krytykować.
  A do cholery, dlaczego? We mnie homoseksualizm wzbudza odruch wymiotny, więc zachowanie tego faceta wzbudza we mnie odruch wymiotny. I w związku z tym mogę mu wystawić 1 (za wzbudzanie odruchu wymiotnego i rozsiewanie zgorszenia).

  Zresztą to pieprzenie o tolerancji jest śmieszne. Kto toleruje coś, co go wkurza? Tolerujesz faceta który przychodzi ci do domu w ubraniu od roku nie pranym? Dlaczego ludzie w Polsce mają tolerować homoseksualizm, skoro nie mają ochoty na to patrzeć?

 • Pancefaust A tu wystawia się oceny za twórczość, czy orientację?? OGARNIJ SIĘ CIULU! Poza tym nie wszyscy w Polsce są tacy jak ty, że nie są tolerancyjni. Tylko szkoda, że mało takich osób.. :/

 • lew890 Nie podoba mi się jego muzyka, ale nie mam wątpliwości, że nie chodzi tutaj o jego talent.... że niby G.Michael i F.Mercury... ale może po prostu oni się tak nie obnosili z tym.
  Troche rozumiem też Pancefausta. Wielu Polaków to rasiści, ale czasem objawia się to w zabawny sposób to znaczy przez... entuzjazm. Często boimy się krytykować tych, którzy są inni, żeby nie wyjść na rasistów, homofobów lub antysemitów. Nie podoba mi się tylko sposób w podchodzi do tego pan wyżej.
  No dobrze, nie lubisz gejów, super, nikt cie o to nie prosi. Wystarczy tylko dać żyć tym, którzy są inni. Bo też mają dwie nogi i dwie ręce, jedną głowę i dwa jądra.

  Edit. No dobra, z jądrami bywa różnie....

 • lew890 po prostu nudziarz, a ze jest pederasta, to nie musisz o tym pisac to jest jego sprawa

 • riko62 Skąd wiesz, że jest nudziarzem, znasz go osobiście, czy jak?! Ja jebie..

 • riko62 Pederastą? To ile ten jego mąż ma lat?

 • Redrum obaj mają swoje lata , i na 100% nie trzymają im zwieracze, na 100%

 • Redrum obaj mają swoje lata , i na 100% nie trzymają im zwieracze, na 100%

 • riko62 Nawet jeśli to uj ci do tego gościu. xD

 • lew890 Dla tego dałam mu 10. I już.

 • lew890 Jedynka leci .I Już

 • ready Ciekawe czy lesbijkom też takie noty dajecie!

 • Unimportant wszystkie lesbijki 10/10

 • Hascosept O losie jakiś ty głupi. Właśnie w tym durnym komentarzu pokazałeś całkowitą hipokryzję. Pamiętaj zatem że żadna lesba by ciebie ani nie chciała ani się z tobą nie przespała bo one nienawidzą facetów. Ale pomarzyć zawsze możesz nikt ci nie broni:)

 • użytkownik usunięty

  asiulka_12 Niby skąd wniosek, że lesbijki nienawidzą facetów? xDDD

 • Bo są też takie przypadki. Może wcześniej żle sformułowałam swoją wypowiedż aczkolwiek nie minęłam się tak do końca z prawdą. Faktycznie nie wszystkie nienawidzą.

 • asiulka_12 A tak dokładnie odnosząc się do twojego pytania to znam osobiście niektóre takie lesbijki więc wiem o czym mówię. Wystarczy że facet je bije, lub inną krzywdę zrobi to niektóre przerzucają się na kobiety bo już nie są w stanie ufać mężczyznom i ich nienawidzą. A jak patrze na wpisy o gejach jakichkolwiek na forum to aż mnie za przeproszeniem coś bierze. Bo kurde lesby to ci debile wychwalają przeważnie pod niebiosa ale pewnie dlatego że im się podobają a faceci nie ale sama powiedz czy życzenie drugiej osobie śmierci z powodu jej orientacji seksualnej jest powodem dojrzałości? Dlatego powinno się zgłaszać moderatorowi strony takie rzeczy bo to już jest poniżej wszelkiej krytyki takie zachowanie. Ty możesz uważać inaczej to moje zdanie i tyle.