Elton John

Reginald Kenneth Dwight

8,1
2 508 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elton John

Słyszałem w "Teleplotkach", że niedługo Elton John ma wziąć ślub gejowski z przyjacielem (będzie to możliwe, kiedy w Anglii wejdzie w życie ustawa o legalizacji związków tej samej płci) Nie do wiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

Kermit_zaba

I udało się
Pan John szczęśliwie jest już po ślubie.
Z całego serca gratuluje mu odwagi i życzę szczęścia na nowej drodze życia.

Ortalion

super, może przyjedzie ze swoim partnerem? Byłoby super!

Sweet_Escape

Ja uważam że to nic złego że jest gejem. Przecież to nie jego wina, taki się urodził i już. A że wziął ślub? No cóż nam wolno a im nie? Są kraje gdzie wolno więc Elton wziął sobie ślub.
Przyznał się do swojej orientacji co jest dla mnie dowodem ogromenj odwagi zwłaszcza ze wtedy był na szczycie i podjął ryzyko upadku na łeb na szyję...

użytkownik usunięty
Oxygene_Lady

człowiek nie rodzi się homoseksualistą, on się nim staje w późniejszym okresie życia.

Ortalion

gejem sie nie rodzisz, to choroba i zboczone wynaturzenie.

marekm

Ciekawe od kiedy chorobą jest homoseksualizm, to normalna rzecz, tak samo można powiedzieć, ze chorobą jest sprzątanie. Trochę szacunku do tych ludzi, bo widać, ze piszesz to , bo jesteś homofobem (a to jest choroba moim zdaniem).

użytkownik usunięty
Kermit_zaba

wazne ze dazy swojego wybranka uczucie, przeciez milosc jest najwazniejszym uczuciem ludzkim

Najwazniejsze,ze jest szczęśliwy. I tak ma być.

użytkownik usunięty
Little_My

Sir Elton John jest wybitnym muzykiem,jego przeboje weszły do antologii muzyki światowej.Niestety jak to bywa z ludzmi -miliarderami przewróciło mu sie w głowie!Dawniej alkohol w hektolitrowych ilościach,narkotyki...no i homoseksualizm.Napewno należy przyznać mu odwage ,że kiedyś dawno,dawno to ogłosił światu,bo ten świat ziemski poniekąd jest jego cześcią tzn.on jest jednym z właścicieli tego swiata-i mógł czuć sie na tyle mocny by to ogłosic.Wiele lat mineło i nie spotkałą go za to zadna kzywda ,nikt nie gwizdał na jego komncertach ,bo ludzie go szanują-przede wszystkim szanują jego muzyke-wspaniała muzyke.

Nikt sie nie dopiepsza o jego zboczenie ,bo człowiekowi o takich osiągnieciach nie mozna tego uczynic.Jednak ten kto tylko i wyłącznie myśli racjonalnie,,ma włączone szkiełko percepcji na co dzien to wie ze homoseksualizm jest pewnego rodzaju zboczeniem,spaczeniem osobowości i zaburzeniem w psychice człowieka takiego jak Elton John.I cóz z tego ze ma miliony czy miliardy w banku,ze ma tytuł "Sir",ze jest znany i mimo tego szanowany,ze sprzedał mnóstwo płyt i ze jest popularny-ON JEST PRZEDE WSZYSTKIM CHORY.

A dla nieuków: powszechnie uznaje sie homoseksualizm i inne podobne skłonności ze nienormalne gdyz nie moralny a tym samym nie możliwy jest związek męsko-męski z przyczyn nie odmiennosci płci.Tworzenie komórki społecznej jest w tym wypadku uniemozliwione .
Każdy kto zna podstawy fundamentalnej teologi wie ,ze Bóg stworzył najpierw Adama a następnie kobiete-Ewe a nie Pawła,Marka(Grześka lub Zbyszka !!!Więc homoseksualizm jest nie tyle co chorobą alte tez i grzechem...

Pozdrawiam Eltona Johna -wspaniały koncert w Sopot Festival 2006 lecz pozdrawiam tylko jego muzyke,grę na fortepianie,talent i świetne piosenki-gratulije!!! Jednak o pana wybrykach poza scenicznych i o gejowskim związku z innym facetem wolę nie mysleć i przemilczec akurat w pana przypadku tylko ze względu na pana geniusz i osiągniecia.

God Bless You

Fajny elaboracik. Homoseksualizm jest uroczy. Marzę o poznaniu geja, bo podobno 'gej to najlepszy przyjaciel kobiety'.

Czy ktos wymyślił sobie kiedyś, że woli swoja płeć od przeciwnej? Jakiś masochista najwyraźniej O_o Przecież nikt 'normalny' (a kto normalnym jest?) nie narażał by się przez głupi wymysł na niekonczące się problemy (wytykanie palcami, brak akceptacji etc.). Jeśli jest to choroba to nie może być ona grzechem? Czy grzechem jest zachorować na schizofrenię?

PS. Szkoda, że u nas tolerancja (nie akceptacja i nie wyrozumiałość - to sa zupełnie inne cechy) stoi na takim poziomie :/ Zobaczylibyście, że w Polsce homogenizowanych jest znacznie więcej, niz jeden bidny Jacek Poniedziałek ;P

MADLEN

Do pana homofoba von jakiegoś tam:
Uważam że nietolerancja i uważanie homoseksualizmu za zboczenie jest dewiacją. Dodam, że pana przypadek został sklasyfikowany jako jedna z rodzjów fobii :) A więc wymaga leczenia. Niestety albo "stety" pana poglądy umierają z dnia na dzień - gdyż świat cywilizowany staje się otwarty i pozbawia się pruderii i zakłamania - także to tylko kwestia czasu :) pozdrawiam ciepło!

Sweet_Escape

Ja czytałam że prawdopodobnie homoseksualizm jest wrodzony i nieuleczalny i tak myślę. A nawet jeśli tak nie jest, to nie uważam tego za coś złego. Jeżeli osoby tej samej płci chcą żyć razem, to niech sobie żyją. Przecież nie robią nikomu tym krzywdy. Ale wiele osób niestety nienawidzi takich ludzi i tylko mówi że to nie zgodne z Bogiem, religią itp. Ale przecież nie każdy musi wierzyć w Boga i postępować zgodnie z Pismem Świętym. A tak wogle, to PŚ nakazuje też szanować KAŻDEGO człowieka, a nie nienawidzić. Co innego pedofilia, to jest złe, ale homoseksualizm, bez przesady. Przecież miłość jest ślepa;) Ważne żeby była prawdziwa;)

non111111111111111

[WŁĄCZAM TRYB PROWOKACJI] Ciekawe, czy gdyby uznano, że pedofilia jest wrodzona i nieuleczalna, albo że w ogóle nie jest dewiacją, też byście mówili o niej podobnie, jak teraz o homoseksualizmie? [WYŁĄCZAM TRYB PROWOKACJI] A tak na serio: Reno destabilizator: "uważanie homoseksualizmu za zboczenie jest dewiacją"? No ja przepraszam, człowiek ma prawo do własnego zdania. Ktoś, kto nazywa homoseksualizm zboczeniem może i się myli, ja nie będę się na ten temat wypowiadał. Ale to mi wygląda jak wyzywanie kogoś "bo ma inne poglądy niż ja". Tak więc, niezależnie od tego, czy ja uważam, czy nie uważam, że homoseksualizm to zboczenie, muszę stanowczo zaprotestować. Trochę szacunku dla odmiennych poglądów.

Kermit_zaba

Bywa...
A właściwie - co mnie to obchodzi? Nic na to nie poradzę ;P. Dla mnie najważniejsze, że dobrze śpiewa.

Kermit_zaba

Kurczę.. Niech sobie bierze ślub z kim chce, JAk kocha to czemu nie? Słyszałam od rodziców ,ze jak przyznał się do tego ,ze jest homoseksualistą ,to większość ludzi się od niego odwróciła. Kurcze co nas obchodzi jaką kto ma orientację? Widząc całujacych się na ulicy faceta z babką ludzie wzdychają, ajak całuje się kobieta z kobietą i facet z facetem yo sie po nich drą i wyzywają. Przecież homoseksualiści nie robią nikomu krzywdy do jasnej ciasnej...

A Elton'a lubię głównie za to jak śpiewa. Nawet moja babcia (prawie moherek) powiedziała jak grał w sopocie:
-Kuuurcze.. Niech bedzie kim jest... byle by spiewał zawsze tak samo...

Tym milutkim akcentem kończę komentarz :D

Kermit_zaba

Kentucky, mówiąc tak dowodzisz że jesteś porządna
gdyby było więcej takich ludzi jak Ty
to świat byłby piękny ! bez wojen i bez zła !

Kermit_zaba

Witam!
A ja powiem tak
"Nie ważna jest płeć
ważne są uczucia"
;]

pawlak_2

Dokładnie Pawlak, ważne jest co czujesz, i czy jesteś przez to szczęśliwy.

Moreno

A jeszcze się rozwiedzie i znowu uzna, że jest bi, albo hetero. Z Eltonem to taki dziwny przypadek. I piszę to nie oceniając tutaj homoseksualistów.

Kermit_zaba

widzę że kolejny wpis że ktoś jest homo...no nic widzę że masz z tym problem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones