Emilie de Ravin

7,5
5 596 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emilie de Ravin

a dziewczyny jak zwykle sie drapia i jej nie lubia ... pewnie za urode. dziewczyna dziewczynie oczy wydrapie tylko za to ze jest ladniejsza od niej samej, taka prawda.

marcino241984

Nie prawda, ja nie wydrapie...A Emilie jest naprawdę śliczna i co ważniejsze utalentowana. Dziewczyna potrafi grać...

keshia21

Bardzo polubilam te bohaterke . bardzo podobala mi sie w filmie Twoj na zawsze Lulu . Podobna ulubienice Kyle Xy Jaimie Alexander i innych aktorow. Prozba tam Kyle Xy podany link lubie to Apel by powiadamiac innym by zaglosowali chodzi o 4 sezon . Warto by kontynulowali.

marcino241984

Bzdury gadasz....

marcino241984

marcino, smutne jest Twoje postrzeganie ogółu kobiet. Oczywiście, że są na świecie takie psychopatki, ale zapewniam cię, że jest to mniejszość. Niepotrzebnie wy faceci tak o tym trąbicie.

marcino241984

Śliczna jest ale pulchna. A że jestem dziewczyną inaczej postrzegam inne dziewczyny i do mojego ustalonego kanonu ona się nie nadaje.
Powiedzmy, że jak widzę pucowate policzki symetria twarzy jest zakłócona i urody nie widzę.

eowine

ma sympatyczna buzke i jest dobra aktorka :) i nie oczekuje zeby kazdy sie zgadzal ze mna ;)

marcino241984

Wcale nie twierdzę, że nie jest słodka. Tylko mi się podobają te filigranowe o symetrii rzeźb renesansu.
Inaczej nie widzę czy dziewczyna ładna z chłopakami to inaczej się patrzy.

eowine

Tak, według ciebie najlepsze twarze mają chyba szare ludziki z innej galaktyki - możesz do woli podziwiać ich śliczne kości policzkowe... :-) Emilie pulchna... prawie oblałem się herbatą...

Max66

Sorry dla mnie na nalaną twarz. Zero rzeźby.

użytkownik usunięty
marcino241984

Ja też uważam że Emilie jest śliczna, a nawet prześliczna, do tego bardzo dobra aktorka.

użytkownik usunięty
marcino241984

faceci facetom też potrafią oczy wydrapać;p
zazdrość to niestety cecha która charakteryzuje większość ludzi, w mniejszym i większym stopniu:/

Dobra jest, jak by na bata usiadła mogła by nie schodzić :) Tyle w temacie .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones