Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

To ma być ładne? Nie rozumiem jakim cudem jest ona za taką uważana. Są setki kobiet od niej ładniejsze, więc nie gadajcie bzdur że taka piękna, bo do takiej jej bardzo daleko.

Emma jest w mojej pierwszej dwudziestce ulubionych pięknosci (aktorek) :)

użytkownik usunięty
Boska_Grecia_Colmenares

Np taka Belluci ją wyprzedza o parę klas do przodu, jeżeli chodzi o wygląd.

No dobra możliwe ale brzydka też NIE jest

użytkownik usunięty
Boska_Grecia_Colmenares

Dla większości nie, dla mnie tak ;p

No widzisz a dla mnie jest brzydka Megan Fox :D a Emma piękna :>

użytkownik usunięty
Boska_Grecia_Colmenares

Dla mnie też jest brzydka Megan Fox :D

A ktore aktorki ci sie podobaja ? tak z ciekawosci :D

użytkownik usunięty
Love_Naomi_Watts

Monica Belluci, Emilia Clarke (tylko trochę za niska, ale tak to jest ok), Natalie Portman też nie jest zła :D

użytkownik usunięty
Love_Naomi_Watts

Ale porównałem dwie dobre aktorki, do jakiejś tam blondynki ze smokami z jednego, sławnego serialu. Ale tutaj chodziło o wygląd :D

użytkownik usunięty
Love_Naomi_Watts

Liv Tyler (tylko coś chyba ostatnio sobie usta powiększyła, przez co straciła trochę, jak dla mnie). Aha no i jeszcze zapomniałem o największej piękności - Maggie Smith XD

Serio ? ta Meggie http://www.filmweb.pl/person/Maggie.Smith innej nie znalazlem

użytkownik usunięty
Love_Naomi_Watts

A czy wiesz co to znaczy sarkazm?

Wiem

Ale rzeczywiscie Liv naprawde jest piekna :)

:D

Belluci jest klasyczną pięknością, a wydaje mi się, że fenomen Emmy polega na jej oryginalności. Osobiście uwielbiam jej oczy i śmiech. ;)

użytkownik usunięty
gogo224

Otóż to. Nie jest to taka oczywista piękność i nawet dobrze. Jej śmiech ba! w ogóle jej głos jest genialny, taki zadziorny.

Dokładnie, głos ma genialny. xD

Każdemu podoba się co innego, Emma nie jest typową pięknością, ale ma to mityczne "coś". Do tego uwielbiam jej głos.

CottonCrush

Ja tez wlasnie UWIELBIAM jej głos! :D

Boska_Grecia_Colmenares

Jak dla mnie jest w pierwszej dziesiątce najładniejszych dziewczyn Hollywoodu, a jestem dziewczyną i NIE, wolę chłopców (to tak w razie czego, bo nie chcę tu dziwnych komentarzy na temat mojej wypowiedzi).

Boska_Grecia_Colmenares

jejciu ja też ^^ przez to zawsze słucham jakiś wywiadów z nią albo innych podobnych rzeczy ^^ no i najpiękniejsza aktorka ever ^^ to moje zdanie ;)

Hlontro

Nie wiem czy jest piękna, ale mimikę i głos ma przeurocze.

użytkownik usunięty
Madoq

Żaba.

Kim ty jesteś?

użytkownik usunięty
raVadrian

Człowiekiem.

Mało błyskotliwa riposta. Jak możesz pisać takie rzeczy o innych ludziach, już nie mówiąc o tym, że pięknych kobietach? Ty chyba gościu masz coś z głową. Powiem ci tak: po tym, co tu napisałeś, jak nie znajdziesz sobie dziewczyny równie ładnej jak w.w. aktorki, to jesteś totalnym lamusem, obleźnym przychlastem. Zrozumiałeś? Ogarnij się człowieku.

użytkownik usunięty
raVadrian

Nie podoba mi się i tyle. Mam z głową, bo napisałem że są setki ładniejszych od niej kobiet??? To ty weź się ogarnij i nie prowokuj.

"Jak możesz pisać takie rzeczy o innych ludziach, już nie mówiąc o tym, że pięknych kobietach?" - Czyli to znaczy, że brzydkie osoby są gorsze od tych ładniejszych. Widzę że kolejny rasista, których zdecydowanie za dużo w tym kraju.

Kazdy ma swoje zdanie:) Sa gusta i gusciki. Mi osobiscie sie ona podoba, oczywiscie jej nie znam ale biorac pod uwage jej urode i glos zasluguje moim zdaniem na miano ladnej aktorki;) Bajo

Wiesz, co znaczy rasista? Pomyśl, zanim coś napiszesz i kogoś tym obrazisz.

użytkownik usunięty
gogo224

Hmmm... co to jest rasista... co to może być???

Jak już to kto. Pytam, bo ewidentnie nie wiesz, jak używać tego słowa. A nazywając tak kogoś, możesz go zranić.

użytkownik usunięty
gogo224

Specjalnie użyłem "co" a nie "kto". Nie znając znaczenia danego słowa to oczywiste że używa się "co", więc nie pogrążaj się.

Ty pogrążyłeś się swoją pierwszą wypowiedzią, chciałam się upewnić, że tak nie jest, że się pomyliłeś albo coś, ale widzę, że nie warto.
Miłego życia.

użytkownik usunięty
gogo224

Pogrążasz się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones