Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone
Thompston

rozpłacz się

użytkownik usunięty
Thompston

Co to jest wrzechczasów?

Thompston

Ja oceniam aktorki biorąc pod uwagę głównie urodę, podejrzewam że nie jestem jedyny :)

MeLegia

ja biorę poprawkę na urodę. na pewno nie jesteś jedyny

MeLegia

Aha no to pozdro....takich użytkowników powinno się usuwać !

Robaczek_12

Rozstrzeliwać na oczach rodziny, którą następnie zsyłać do obozu pracy!

Robaczek_12

Robaczku, ale każdy facet ocenia aktorkę przez pryzmat Jej urody.
Tak samo jak każda kobieta zwraca uwagę na to czy aktor jest przystojny czy nie.
Nie ma obiektywnych ocen na tym portalu (możliwe, ze są wyjątki).
Przyznasz, że pewnie i Tobie zdarzyło się dać wysoką ocenę aktorowi, no bo jest przystojny :)

:)

Rafal7fcb

Mi jak się jakiś aktor podoba to dodaję go do ulubionych a ocenę wystawiam obiektywną do jego aktorstwa ;) może dlatego tak ciężko mi pojąć dlaczego większość FW, szczególnie męska część, ocenia tylko i wyłącznie pod względem urody, przecież to nie jest forum do oceniania walorów i urody aktorki tylko aktorstwa i ten kto jest sprawiedliwy nie wystawi słabej aktorce 10/10 no bo jest ładna i ma fajne cycki. ;)

Robaczek_12

No może nie od razu 10/10 ale jak aktorka się komuś podoba to da chociaż tą siódemkę czy ósemkę :)
Skoro wystawiasz oceny tylko na podstawie gry aktorskiej to chwała dla Ciebie, ale myślę, że troszkę zawszę ocenę podciągniesz choćby o ten jeden stopień, gdy aktor jest przystojny :)

Tak jak pisałem, ciężko jest ocenić coś obiektywnie, ponieważ każdy ma inny gust, każdy ma inne zainteresowania, każdy ma inne wyobrażenia co do dobrego aktorstwa (dla jednych aktor "A" gra dobrze, dla innych ten sam aktor jest beznadziejny); tak to już jest.

I zgadzam się z Tobą, że te rankingi na FW wyglądają komicznie wręcz :)

Rafal7fcb

Na moją ocenę bardziej wpływa to czy ktoś jest irytujący czy nie, czy go lubię czy nie bo niektórzy są przystojni, ale za to denerwujący ; ).
Mi jak jakiś aktor się podoba to oceny nie podciągam tylko daję serduszko u mnie ocena jest tylko i wyłącznie za aktorstwo ;).

Robaczek_12

No tak, a jeśli ktoś gra dobrze, ale Cię irytuje to co wtedy ?? :)

Rafal7fcb

No więc pisałam już, że to wtedy wpływa na moją ocenę bo jeśli ktoś cię irytuje to nie może dla ciebie dobrze grać ; )

Robaczek_12

No to Cię zaskoczę, nie chodzi jednak o film; a mianowicie Cristiano Ronaldo (piłkarz) jest dla mnie świetnym piłkarzem, natomiast strasznie mnie irytuje.

I co ?? :) hehe

Rafal7fcb

A mi chodzi o aktorstwom gdzie aktor np ma irytującą mowę, gesty itp a nie o piłkarza który biega i nic się nie odzywa.
Podam ci przykład, aktor Luke Wilson - strasznie irytujący, jego mimika twarzy, głos, straszny gościu przez to, że mnei tak irytuje to nawet wystawiam mniejszą ocenę filmom w których gra, nie mogę go znieść na ekranie.
Nie wiem jak to co piszę ma się do piłkarzy, ale wydaje mi się że to jednak co innego, piłkarza możesz nie lubić, ale strzela dużo bramek i wiesz, że jest dobrym piłkarzem a w aktorstwie ? jak jakiś aktor cię irytuje to też jest gorszym aktorem bo nie masz tutaj dowodu takiego jak u piłkarza, że jak strzela dobrze i biega dobrze po boisku to jest dobrym piłkarzem. ;)

Robaczek_12

A widzisz cytuję: "...że mnei tak irytuje to nawet wystawiam mniejszą ocenę filmom w których gra, nie mogę go znieść na ekranie."
Czyli jednak ocena nie obiektywna, dlatego, iż aktor Ci się nie "podoba". Mimo, że film może mieć świetny scenariusz, klimat, muzykę, efekty etc. to i tak dasz słabszą ocenę przez aktora. Więc przyznaj, że to już nie jest obiektywna ocena.

Pozdrawiam ♥ :)

Rafal7fcb

Ale odnosząca się do jego aktorstwa a nie wyglądu, prawda ? bo może być brzydka/ki aktorka/aktor a grać dobrze a mnie właśnie to denerwuje, że ocena aktorki czy tam aktora jest wysoka tylko ze względu na wygląd.
To,że wystawię zaniżoną ocenę aktorowi bo mnie irytuje to to raczej nie jest kwestia niesprawiedliwego osądzania tylko gustu i odczuć co do aktora bo tego jak ktoś cię irytuje nie da się zmienić a oceniać kogoś tylko i wyłącznie za wygląd da się zmienić ; )
Jak to nie jest obiektywną oceną ? przy ocenie filmu ocenia się wszystko : aktorstwo, zdjęcia, scenariusz itp a, że aktor mnie irytuje to tez nie jest dla mnie dobrym aktorem a co za tym idzie ? to, że obniżam ocenę filmu właśnie za tego aktora, który jak dla mnie talentu nie ma.; )

Również pozdrawiam ; )

Robaczek_12

Trochę zjechałem z tematu, masz rację :)
Dobra tam, nie ma co się kłócić o pierdoły... właściwie mamy te same poglądy jeśli chodzi o ocenianie.
Ja zawsze troszkę podciągnę ocenę aktorce, która ładnie wygląda i obniżę aktorowi/aktorce który/a mnie irytuje :)

A wracając do tematu głównego w związku z Emmą Stone: dla mnie fajna, sympatyczna dziewczyna i do tego ma niezłe umiejętności aktorskie :)

:)

Rafal7fcb

Przecież to nie była kłótnia ; )
Co do Emmy to ja za nią nie przepadam ;)

Robaczek_12

Wiem, czepiam się :)

Robaczek_12

Proponuję zrobić ranking dla aktorek, w którym byłaby ocena za grę aktorską i wygląd... czyli jakby 2 oceny... wtedy myślę, że oceny aktorów byłyby ciut bardziej obiektywny :)

forzamilan1

To by był najlepszy pomysł ;)

Thompston

Za mało "hahaha", nie jestem pod wrażeniem. Gimbaza...

_ZeT_

już jest 11. ale tez padłam jak zobaczyłam na którym jest miejscu. staram się oceniać aktorów i aktorki przez pryzmat ich ról a jak kogoś lubię to wstawiam go do ulub.

_ZeT_

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahah!!!!!!!!!!!! !! powinno wystarczyć!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones