Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 046 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Hej cześć możecie mi polecić jakieś dobre filmy z Emmą ? na razie widziałem tylko nowego spider mana :-) czekam na propozycję:-)

jasiu9208

Na początek Łatwa dziewczyna i Zombieland.

Spiderman_filmaniak

Hej thx za odpowiedź Zombieland już kiedyś widziałem ,ale wtedy nie wiedziałem że ona tam gra bo jej nie znałem :-) ,ale to było dawno kiedy oglądałem ten film więc z przyjemnością obejrzę ponownie :-) A Łatwej Dziewczyny właśnie oglądałem zwiastun wydaje się fajną komedią więc chętnie obejrzę.....:-) jak byś miał jeszcze jakieś propozycję z nią to dawaj xD

jasiu9208

Kocha lubi szanuje i nie dawno weszły do kina 2 filmy Pogromcy Mafi i Movie 43.
Wtych filmach ma mniejsze role najwięcej jest Emmy w Łatwej Dziewczynie bo tam ma głowną role.
Miłego oglądania.

Spiderman_filmaniak

Thx. A tak na boku to nowy spider man był świetny widzę że jesteś fanem Pająka ja również :-)

jasiu9208

No podobał mi się nowy Spider Mana był iny niż tez świetna trylogia Raimiego.

Spiderman_filmaniak

Wiem oglądałem wszystkie części z starej trylogi najbardziej podobał mi się 3 cześć za czarny strój :-)

jasiu9208

A mi 1 cześć.

jasiu9208

Łatwa Dziewczyna :) film jest świetny, niby zwykła prosta komedia a jednak pokazuje świetną grę aktorską Emmy :)

cresendoo

Wczoraj go oglądałem zgadzam się z tobą niby tylko prosta komedia, ale ja świetnie się na niej bawiłem :-) a możesz polecić jeszcze jakieś filmy z Emmą ? :-)

jasiu9208

Każdy.

jasiu9208

Skoro oglądałeś "Easy A" to teraz proponuję zobaczyć ją w jakimś poważniejszym filmie. Najlepiej w "The Help" :)

cresendoo

ok thx napewno zobacze :-) ,a tak wogóle to dobry film ? Chodzi mi o te służące.

jasiu9208

Moim zdaniem bardzo dobry :) jak to ująć.... prawdziwy. Pokazuje Amerykę w latach 50-60. Wzruszający i świetnie się go ogląda ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones