Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
97 073 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Na piewszy żut oka nie zwróciła mojej uwagi, to nie jest typ super sex bomby. Ale po jakimś czasie zaczołem zauwać że moja sympatia do niej wzrasta :)
Po pierwsze ma dobre poczucie humoru jest inteligętna i ogólnie pełna uroku.

Zauważyłem że wiekszość jej fanów półci przydkiej ma podobne odczucia.

przeważnie jak jakieś aktorki zdobywają uznanie męszczyzn to każdy ma ochotę je .....
a w jej przypadku widzę przeważnie "mógł bym się z nią ożenić" :D

Drabi

naprawdę wam się tak podoba ? ja już wcześniej czytałam komentarze pełne sympatii , a nawet uwielbienia dotyczące tej aktorki , zachwyty jej urodą również. zobaczyłam Easy A i... jestem zaskoczona. Jako dziewczyna wiadomo , patrzę inaczej , ale jeśli uznam jakąś aktorkę za atrakcyjną to spokojnie mogę to przyznać. Tymczasem ona mi się kompletnie nie podoba , a sposób w jaki grała , jej mimika i te żartobliwe (?) zmiany głosu niezwykle mnie irytowały.

Eliza90

chociaż przyznam że na głównym zdjęciu na tej stronie wygląda ładnie

Drabi

zut, półci przydkiej, męszczyzn, inteligętna - zacznij ogladac inne filmy, najlepiej edukacyjne

D1RT

właśnie się zaczęłam zastanawiać czy Drabi tak specjalnie pisze z błędami... :P trzeba dbać o polski język! :)

karolka_monika

AHAHHA, sam miałem to napisać. Ale trafnie Drabi zauważył, co w niej jest najlepsze. A czy komuś się podoba lub nie, to już kwestia gustu. Ktoś mądry kiedyś powiedział... Mężczyźni marzą o dziwkach, a żenią się ze świętymi.... czy jakoś tak :D

Drabi

zastanawiam sie czy oceniasz jej inteligencje po obejzaniu filmow w ktorych grala (GRAŁA ROLĘ, jaka dostala) czy ogladales jakies wywiady z nia ?

jesuslovessme

Z Albą do łóżka a z Emmą to mogę się żenić. :}}}

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem