Emma StoneIII

Emily Jean Stone

8,5
95 263 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emma Stone

Ona naprawdę tak bardzo Wam się podoba, czy sobie jaja robicie?

TheMadness

Prawdę.Samą prawdę.
Jest piękna.

Spiderman_filmaniak

Nie żartuje Kocham Emme uwielbiam jej sexowny glos, a poza tym jest Sliczna :D :)

Love_Naomi_Watts

kocham ją ❤❤❤❤

Spiderman_filmaniak

A i tak najładnijsze są dwie megan fox i scarlet johanson

TheMadness

Mi się w ogóle nie podoba... sorry, ale wg mnie ma urodę takiej... ekhem, wiejskiej dziewuchy z pola. Na dodatek ten irytujący głos- tak wiem, posypią się za chwilę opinie : ,, a co? krytykujesz, a pewnie sama jesteś pasztetem". No cóż, chce jednak wyrazić swoją opinię- Emma Stone w ogóle mi się nie podoba, nie rozumiem fenomenu jej urody, ale aktorką jest dobrą :)

Niedzisiejsza_Emily

No właśnie, też odnoszę takie wrażenie. Nie wiem, ale nie kojarzę jej ideału. Taka po prostu aktorka, czy dobra czy nie... może być, aczkolwiek urodę moim zdaniem ma cienką, biorąc pod uwagę TAKIE twarze i talie, jakie można spotkać w Hollywood.

TheMadness

Sztuczne lepsze ?
"Cienką urode"dobre żarty.

Spiderman_filmaniak

Dlaczego od razu sztuczne? A Natalie Portman, Emma Watson, Jessica Alba? To są naprawdę piękne kobiety

RyczPie

A czy ja mówię o nich.

Spiderman_filmaniak

nie,ale zakładasz że poza Emmą są same sztuczne aktorki.

Robaczek_12

Ja nie mówie o aktorkach.
Facet wiedział by o co chodzi.

Spiderman_filmaniak

czyli jak nie o aktorkach to w takim razie normalnych kobietach,dziewczynach chodzących po ulicy tak ?

Robaczek_12

Nie o dziewczynach z p*rnola.

Spiderman_filmaniak

Dobra,ale jak się ma twoja odpowiedz o dziewczynach z p*rnola do postu na który odpowiedziałeś ? użytkownik TheMadness miał na myśli raczej bardziej urodziwe aktorki od Emmy, a ty na to "sztuczne lepsze ?" co można zrozumieć tylko w ten sposób że poza Emmą inne aktorki są sztuczne,dziewczyny z p*ornola raczej nikomu by się nie nasunęły na myśl po przeczytaniu tego. Zresztą blond i różowe to nie oznacza od razu że dziewczyna się szm*aci ;P.

Robaczek_12

Dzięki za wstawienie się, to miłe. W każdym razie na tym to wszystko polega, że mnie pociągają kobiety, a nie dziewczynki. Doszedłem do wniosku, że o to mi chodzi, aczkolwiek człowiek popadający w fanatyzm na temat Spidermana może mnie i atakować. Nie wiem, ale lecąc argumentacją "jesteś kobietą, więc mnie nie zrozumiesz" to raczej koleś klasy nie pokazał.

TheMadness

Nie ma fantazy o Spider Manie tylko lubie czasami sobie obejrzeć film.
Więc nie pisz bzdur jak g*wno wiesz.
Szybką masz reakcje.

Robaczek_12

Może teraz zrozumiesz

Niedzisiejsza_Emily

"Wiejska dziewucha z pola" hahahahhahaha dzisiaj nie ma prima aprilis

Niedzisiejsza_Emily

Może i ma urodę dziewuchy z pola (wg mnie nie ma, a jestem babą i to dość krytyczną) ale jest utalentowana, spontaniczna oraz naturalna (nie mówię tu o wcześniej wspominanym make-upie, w końcu jest aktorką, a Hollywood rządzi się swoimi prawami). Jest super, dobrze się ją ogląda. No i ten głos :D Mega babka :)

użytkownik usunięty
sweet_anger

Mnie też właśnie urzekł jej głos, jest taki zadziorny, powiedziałabym nawet intrygujący. A co do urody to uważam, że ma w sobie coś co przykuwa uwagę, jej uroda jest niebanalna - raczej ciężko byłoby znaleźć drugą taką Emmę. Po wywiadach z nią można zobaczyć, że jest równą babką z poczuciem humoru ;)

Piątka! :)

użytkownik usunięty
sweet_anger

High five! :)

TheMadness

Na prawdę się podoba. Jest całe mnóstwo kobiet (nie tylko aktorek) ładniejszych od niej, jednak ona ma "to coś" co przyciąga.

BaronSamedi

Przynajmniej wyrażając swoje zdanie mnie nie najeżdżasz, dzięki. Taką odpowiedź rozumiem.

TheMadness

A czemu miałbym Cię najeżdżać? Nie jestem z tych, co się wykłócają na filmwebie :) Pozdrawiam :))

BaronSamedi

Zgadzam się. Ona ma "to coś"

użytkownik usunięty
AnthonyCole

Ma cholernie uwodzicielski głos który w połączeniu z jej "luzactwem" i pewnością siebie jest wręcz hipnotyzujący. Jej body language mówi: zjem cię, wykorzystam i porzucę. I to przyciąga jak magnes.

TheMadness

Nigdy nie miałeś tak że koledzy dawali dziewczynie 6/10 za wygląd a ty 10/10 i stanąłbyś dla niej na rzęsach ? kwestia gustu ziąąą

TheMadness

ma coś w sobie przypadła mi do gustu w kocha lubi szanuje fajnie tam zagrała teraz oglądam ganster sqad ( jesli dobrze napisze )
jest ładna ma ciekawą urodę naprawdę ładna

TheMadness

Ma to coś w oczach co strasznie przyciąga moim zdaniem jest śliczna, choć rozumiem, że nie każdemu musi się podobać rzecz gustu .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheMadness

Po pierwsze o gustach się nie dyskutuje.
Po drugie radzę nauczyć się, że ludzie mogą lubić coś czego Ty nie, słuchać muzyki innej niż ty, itp. i nie zawracać sobie tym głowy. Mniej stresu.

Designer87

Mi się podoba i tyle, mało jest dziewczyn z taką urodą, jak już jakieś fajne, to tona tapety+photoshop, a Emma nawet bez tapety zjada inne...

fartgaming

naucz się odpowiadać odpowiedniej osobie.

Designer87

dobrze mój mistrzu.

fartgaming

Taka super naturalna to ona też nie jest. Popatrzcie na jej zdjęcia, na każdym ma makijaż i to nie lekki. Mimo to, uważam że jest ładną i dobrą aktorką, jednak wkurzają mnie komentarze, że jest naturalna.

parkinson

W Papierowym bohaterze myślę że jest najbardziej naturalna a jednak wygląda świetnie. Ofc to moje prywatne zdanie ;) Ma to coś co naprawdę przykuwa moją uwagę.

TheMadness

Naprawdę, nie potrafię tego wytłumaczyć (nie chce mi się:)). Emma♥

TheMadness

Mi się podoba, ma specyficzną urodę i jest jedną z nielicznych dziewczyn którym ładnie w rudym.

TheMadness

Naprawdę, jej uroda jest niespotykana. Moim zdaniem jedna z najładniejszych aktorek( o ile nie najładniejsza).

TheMadness

Ja ją uwielbiam przede wszystkim za jej grę aktorską, bo sprawdza się świetnie w roli komediowej jak i dramatycznej. Oglądałam też różne wywiady z nią i jest naprawdę bardzo sympatyczną i zabawną dziewczyną. A o jej urodzie nie ma co dyskutować, bo każdemu podoba się coś innego, a poza tym wygląd nie jest najważniejszy ;) ale tak na marginesie, też uważam, że jest śliczna ;p

Wikaa096

Prosta sprawa ma wspaniały uśmiech, osobiście najbardziej podoba mi się w blond włosach, myślę że powinno być więcej młodych dobrych aktorek, Emma przynajmniej dobrze gra, nie jest tylko plastikową lalą z nadmuchanymi cyckami.

TheMadness

Przecież jest śliczna :)

TheMadness

Prawdę, przyciągaa:)

TheMadness

No na prawdę lamusie! Ona w tym miesiącu skończyła 25 lat i jest megaaaaaaaaaaaa sexy! :D

TheMadness

zgadzam się z większością głosów: urody dodaje jej przede wszystkim perfekcyjna gra i to jak wciela się w każdą postać, nieważne czy głupią dziunię czy poważną kobietę, dla mnie jest mistrzowska i dlatego może uważam ją za 'piękniejszą' niż nadmuchana aktoreczka, która swoją główną rolę miała na balkonie charliego z dwóch i pół :D

TheMadness

Sama prawda. Jest przepiękna zarówno w rudych, jak i blond włosach. Śliczny rudzielec, który przyciąga przed ekran. W połączeniu z jej niskim, bardzo fajnym głosem i świetną grą aktorską- perełka. :)

CasperChase

Lepsza niż ta dziewczyna z Harrego pottera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones